Salutare!
Propun sa se scoata clasele de la CT/ZM astfel incat sa fie macar 3 clase ZM/CT.De ce sa se scoata?
Pai pentru un player nou pe server o sa fie dificil deoarece un admin/player care joaca de ceva vreme pe server are acces bineinteles la clasele mai tari cum e la CT de exemplu armele care dau o groaza de DMG iar la ZM viata.Iar pentru un player nou aceste beneficii nu o sa ii convina deoarece probabil s-ar oftica din cauza ca baiatul cu tare are mai multa viata in cazul CT mai mult DMG iar el nu va mai fii atras de SV.Dar inca o problema,pentru clasele de la CT(armele)pentru un nou player ar fii greu sa joace deoarece va incepe cu o arma slaba care nu da DMG si cu care nu va face fata mai ales daca il ataca un ZM cu 5k viata.
Iar pe langa asta parerea mea este ca e destul updatu-l nou care e chiar frumos,cel cu gang deoarece avem acolo sa dam UP la DMG,speed etc..Iar daca am avea si upgrade mare la aceste functii pe care le are un gang, si ARMELE de la CT puternice deja e prea OP iar playeri nu vor mai fii atrasi de sv sa joace pe el sau sa se distreze.
P.S: Skinu ala de la ZM este cam oribil deoarece dai la cap si nu ia cap are capul pe la burta idk(este buguit probabil).
CAM ATATA AM AVUT DE SPUS,CINE E DE ACORD CU MINE E OK CINE NU E TOT OK FIECARE CU PAREREA LUI.
O ZI BUNA VA DORESTE FRATELE sPeeD.!