Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Buzatel

    Nickname:IoNuT[X]
    Adminul reclamat:Buzatel
    Motiv:Swap aiurea la tero,abia intrasem pe sv si el imi da swap la tero ca cica nu am atacat.
    Regula incalcata:Swap aiurea.
    Dovezi:https://imgur.com/a/bAsLB9o
    Data:01/09/2020

  2. #2

    User Info Menu

    Nu ai atacat (pacat ca nu mai am poza), ai avut timp sa ataci de cateva ori. Apropo @KillerElite se vede in poza lui ca mi-a dat kick dupa, ii fac si eu reclamatie aici pentru abuz kick.










  3. #3

    User Info Menu

    Ti am dat kick pt swap aiurea ,am intrat pe sv si in maxim 10 sec sa terminat runda si ma dat la ct.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Roger View Post
    Ti am dat kick pt swap aiurea ,am intrat pe sv si in maxim 10 sec sa terminat runda si ma dat la ct.
    Am demo cand ataci/mori si omori un ct, ce maxim 10 secunde. Invata sa numeri, nu trebuia sa imi dai kick pentru swap aiurea, doar imi faceai reclamatie fara sa mai dai vreo comanda .










  5. #5

    User Info Menu

    Mai devreme ziceai ca nu am atacat si acum spui ca ai demo cu mine cand atac,termina cu fazele astea de copil ca iese urat.

  6. #6

    User Info Menu


  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Roger View Post
    Mai devreme ziceai ca nu am atacat si acum spui ca ai demo cu mine cand atac,termina cu fazele astea de copil ca iese urat.
    Se vede pe demo ca ai murit doar o singura data si ca ai facut un kill, du-te sa vezi demo-ul si dupa comenteaza










  8. #8

    User Info Menu

    nu vad nmk gresit
    tc


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •