Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 3 of 3

Thread: Cerere unban :(

  1. #1

    User Info Menu

    Cerere unban :(

    » Nick:Ugh07
    » Cine te-a banat?:BlitzGamer_88
    » Varsta:15
    » De ce ai primit ban?:Greif (
    » Dovada(ca ai fost banat):https://imgur.com/a/UZoUMAG
    » Data si ora:10.1.2020 , 16:28
    » Alte comentarii:Imi pare rau dar nu am vrut sa fac grief ce sa intamplat este ca m am ofticat si i am dat foc la padurea lui Agent ss , si când am primit ban am fost la Gabriela acasa si exploram si m am trezit cu ban Daca vrei Blitz sa ma ierti ca am fost prost? Alegerea ta

  2. #2

    User Info Menu

    Sa te iert?
    Se intimpla ca tu sa fii acasa la ExcuuseeMee si fulgera 3 case si 2 barci care cumva nu erau in protectii si ard toate. De asemenea tot fulgerul ala a facut un DICK in mijlocul uneia dintre casele arse.
    Apoi se intimpla ca arede padurea lui AgentSS exactu dupa ce tu te-ai teleportat la el si negi asta pana esti prins cu flint & steal-uri in mana ambele fiind folosite pana la jumatate din durabilitate.
    Apoi ma teleportez la tine si esti in protectia lui Gabriela, Daniela, artemiss si a stelyHNS si tot ce nu era in protectie era plin cu lava si apa.

    Toate astea s-au intimplat nautral ha? https://imgur.com/a/AnbcsNm
    Macar de nu ziceai de casa lui ExcuuseeMee ca nu te prindeam nici cu AgentSS nici cu Gabriela.

    Pe langa asta ti-am sters clanul intentionat deoarece aveai casa setata la ExcuuseeMee in protectie si te oftici crezand ca eu nu stiu unde ai casa setata zicand ca aveai casa setata intr-un loc important. Tie nu iti pasa de cei 15k cat a costat sa faci clanul si sa setezi casa ci doar de unde era setata casa. Adica in protectia unuia dintre cei grieffati.


    RESPINS! CLOSED!

  3. #3

    User Info Menu

    Au aparut dovezi care dovedesc ca nu tu ai facut grieff a 3-a oara.
    Din aceasta cauza ai primit ban doar 30 zile si unban pe ip! @uugh07
    Peste 30 de zile daca mai vrei poti intra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •