Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    M-am uitat si eu pe ele si nu inteleg ce vedenii ai tu, dau un caz ipotetic, daca 10 prosti zic de unu ca face x, inseamna ca ala face x? nu inseaman doar ca e o sansa mai mare ca ala sa faca x dar nu e neaparat adevarat, mai ales ca jumatate de server are rank de silver-mg.
    Iar de wall intr-adevar m-am chinuit sa il ascund,aveam tinta blocata de la norecoil, iar dupa adversar ma intorceam deoarece exista o chestie numita game awareness care spune ca atunci cand dupa un timp in care un adversar nu vine din 2 din 3 posibile directii atunci el va venii in procent de 100% din a 3a, iar cand vii dupa o zi in care ai lucrat 8 ore la proiecte cred si eu ca nu fac 50-0 dar ma descurc binisor, iar pe mm si faceit(unde sunt lv aproape 8 cu tot cu codurile mele) sunt destul de constient in fiecare meci sa fac 20-25+ k
    Eu zic ca pentru un mge cel mult boostat in le nu sti sa citesti deloc jucatorii. Totusi imi plac teoriile cu care ai venit, dar oricine cu mai mult de 2 neuroni si 60 herti ar putea vedea ca nu e nimic anormal. Peace out, las adminii mai mari si mai pertinenti decat tine sa dea verdictul.

    Edit: m-am uitat si eu la ce inseamna backtracking pentru ca e prima oara cand aud de asa ceva si am inteles ca e legat de lag, pe bune? am probabil cel mai mic ping de pe server intre 3 si 5, nu mai puneti botul la ce zic toti copilasii. cheers
    Edit2 dupa postul 2 al lui aye: Nu vreau sa demonstrez nimic altora ci incercam sa te fac pe tine sa vezi ce teorie a conspiratiei faci dar esti un caz pierdut, iar dupa faptul că ma iei la mișto ca imi e drag serverul si ma faci inconștient imi da cu atât mai mult vlaga sa te iau si eu pe tine,consider că dacă am facut globalul din 2015 cand tu nici nu stiai de csgo ma face destul de consistent, iar faptul că mirosi tu codati e o jignire pentru munca mea si a altora, mai ales că în le sau ce ai tu abia înveți să tragi cat de cat drept si esti probabil 0 pe gândire avansată, în final i stand my point si astept rezultatul, dacă se considera ban îl voi accepta dar pentru impertinentă de care da dovada in caz ca eu am dreptate cer remove, multumesc si scuze de agresivitate dar cum spus dupa 8 ore de muncă ti se cam ia răbdarea.
    Last edited by kenzew; 13-01-20 at 05:04.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •