Salut!

Poate ca vi-ati dat deja seama insa daca nu vi-ati dat seama vreau sa adaug questuri pe server. Momentan lucrez la questuri, interfata, premii si toate cele dar am ramas in impas. Am niste ideii de questuri si am in parte idee cum o sa functioneze totul dar nu prea am ideii de questuri. Acestea fiind zise o sa va rog daca aveti ideii de questuri sau premii sa copiati modelul de mai jos si sa il completati cu idea/ideile voastre.

NickName Minecraft:
Idee quest:
Idee premiu:

Nu e necesar sa adaugati premiile pentru fiecare quest ci puteti doar questul sau doar premiul sa il puneti. De asemenea puteti pune Questuri si Premii care sa nu fie unul pentru celelalte.
Daca aveti mai multe ideii va rog sa nu faceti 100 posturi ci sa le puneti intr-unul. Daca ati postat deja o data va rog sa dati edit la cel postat cu ideii noi.
Inca o cerinta mai am. Va rog sa nu puneti questuri de genul "BATETI 100 WITHERI" sau ceva imposibil sau foarte greu de facut dar nici altele de genul "SAPATI 1 DIRT CU 1 LOPATA DE LEMN" care sunt foarte usoare sau doar pentru a umple spatiul.

Multumesc Mult!