Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Sound-uri Si LR

  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by randomshot_ View Post
    Nu ie frum ca ti ai abandonat prietenii manelisti,vei afla mai tarziu ca ei iti erau frati
    Lasand la o parte caterinca,daca vrei da sugestii sa se schimbe si aia e
    Acum nu e ca si cum toti roacherii stau acu ca modifice nuj ce prin cstrike ca sa nu mai auda manele
    Au fost sound uri si cu abi si etc,si n am facut asa rau (unii,altii faceau )
    sounduri cu abi? oof, dark times...indeed...
    dar crede-ma, n-as vrea sa fiu cu "prietenii" pe strada si sa inceapa iar sa cante manele sa ma faca de kkt sau prin autobuze eu n-am "frati", no regrets.

  2. Likes PalmOlIvE liked this post
  3. #12

    User Info Menu

    Se vor face cred in curand "Propuneri Sounds" tu poti posta si pentru lr, tu acu vi sa ne zici ca nu-ti place abi sau ca sunt manele pe sv .
    lasa-o asa

  4. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Doctor Who View Post
    Deci, ma tot enerva melodia de la LR, manele... nu le suport... si am reusit sa fac cumva sa nu mai mearga si mai multi au intrebat cum asa ca postez aici metoda

    Pentru melodia de la LR:
    trageti orice sound WAV exemplu: http://soundbible.com/grab.php?id=1612&type=wav
    redenumiti in lr_bomba_2019
    intrati in C:\Games\Counter-Strike WaRzOnE\cstrike\sound\amx_jbalphacs sau unde aveti voi cs-ul
    stergeti lr_bomba_2019 din folderul amx
    copiati soundul nou cu numele lr_bomba_2019

    Pentru SOUND-URI: o sa iau exemplu sound-ul DEV pentru ca e manea: Trageti orice MP3 de exemplu: http://soundbible.com/grab.php?id=1612&type=mp3
    intrati in C:\Games\Counter-Strike WaRzOnE\cstrike\sound\sounduriacs, acolo sunt soundurile, cautati numele soundului de cocalari/nasoale gen devi20, puneti numele la MP3-ul tras devi20
    stergeti devi20 din folder si copiati-l pe cel nou redenumit de voi

    insfarsit nu mai sangereaza urechile.
    Singura problema cu asta este cand schimbam sound-urile trebuie sa faci toata chestia asta din nou deoarece o sa aiba alte nume sound-urile noi . Bine cel de la LR nu a fost schimbat de mult timp, daca aveti propuneri pentru sound-ul de lr nu ezitati sa le scrieti aici sau intr-un topic nou!

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  5. #14

    User Info Menu

    0:51 - 1:01
    https://youtu.be/8Se18LRZD9A

    Dupa parerea mea asta e cea mai okey, + ca e veche dar *NoStaLgIa*

  6. Likes TheLord, Doctor Who liked this post
  7. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by randomshot_ View Post
    O sa ardeti in iad daca evitati manelele.

    Psst,mai simplu era mp3 volume 0.

    Incercati sa apreciati muzica clasica romaneasca

    daca nuti plake doctor cum sau doctor cine cum drq e cu inglis asta

    opreste muzica frtl meu din alta mami

  8. Likes randomshot_ liked this post
  9. #16

    User Info Menu

    ...asta am facut? adica intregul post este despre CUM sa opresti soundurile, nu sa ma plang ca nu-mi plac manelele
    e foarte misto sa vezi p-astia de 12 ani cantand manele, imi aduce aminte de cocina in care am stat, se numea rahova
    bafta cu sv, nu stau eu in tiganie,nu sunt obligat sa aud asa ceva de la putalai ati infectat sv.

  10. #17

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Doctor Who View Post
    ...asta am facut? adica intregul post este despre CUM sa opresti soundurile, nu sa ma plang ca nu-mi plac manelele
    e foarte misto sa vezi p-astia de 12 ani cantand manele, imi aduce aminte de cocina in care am stat, se numea rahova
    bafta cu sv, nu stau eu in tiganie,nu sunt obligat sa aud asa ceva de la putalai ati infectat sv.
    Daca ai 20 de ani si nu ai puterea de a ignora sau de a suporta, imi pare rau de varsta ta, dar nu cred ca ai 20 de ani la cum vorbesti si la cum te plangi, ramai acolo manelist undercover si asculta cu prietenii tai pe afara decat sa asculti pe 1.6

  11. Likes randomshot_ liked this post
  12. #18

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Doctor Who View Post
    ...asta am facut? adica intregul post este despre CUM sa opresti soundurile, nu sa ma plang ca nu-mi plac manelele
    e foarte misto sa vezi p-astia de 12 ani cantand manele, imi aduce aminte de cocina in care am stat, se numea rahova
    bafta cu sv, nu stau eu in tiganie,nu sunt obligat sa aud asa ceva de la putalai ati infectat sv.
    Se pare ca ești foarte prost și nu ai inteles nimic din ce ți-au scris băieții de mai sus, dacă nu îți convine soundu de la LR, scrie mp3volume 0 în consola și baga XXXTenation sau Lil Pump ce asculți tu pe Spotify / YouTube ca să nu mai vii cu un topic aici ca ti se școală ție vai aia nu imi place, aia nu îmi place

  13. #19

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Doctor Who View Post
    ...asta am facut? adica intregul post este despre CUM sa opresti soundurile, nu sa ma plang ca nu-mi plac manelele
    e foarte misto sa vezi p-astia de 12 ani cantand manele, imi aduce aminte de cocina in care am stat, se numea rahova
    bafta cu sv, nu stau eu in tiganie,nu sunt obligat sa aud asa ceva de la putalai ati infectat sv.
    La inceput de sv adica acum 9 ani si eu eram contra sa bag manele pe server, chiar si dupa 1-2-3 ani de la deschidere, uram manelele nu ascultam asa ceva. Pana dintr-o data tot printr-o propunere pe yahoo messenger imi da @SkillartzHD o manea si de acolo a inceput sa imi placa unele, nu zic ca sunt manelist, dar una doua merg din ele, chiar mai multe mai ales sa iti dea o stare buna . Mai mult am bagat dupa maxim 1-2 pe server si alea sa vad cum reactioneaza jucatorii si nu a existat 1 sa zica ca nu ii place, se facea mereu atmosfera cu manele pe server si de asta am continuat sa mai bagam sau sa bagam la caterinca manele la unele sound-uri cum ar fi LR.
    Si din cate vad acum majoritatea propunerilor de sound sunt si cu manele deci asta inseamna ca le place asa. Cum au zis si ceilalti daca nu va place mp3volume 0 si gata nu le mai auziti sau simplu cum ai zis tu le modifici si gata.
    O sa bag probabil mai putine manele de la propuneri ca dupa cum am zis si mai sus am observat ca 50% sunt doar propuneri de genul, o sa vad, dar cum am zis pana acum nu prea s-a plans cineva, poate nu apuca sa se planga cum ai zis si tu in acest topic si doar simplu pleca si asa pierdem jucatori.
    Este okay propunerea de a mai baga putine manele si cred ca asta o sa si facem, adica poate revin la vechea metoda cum am facut si era totul okay sa bag strict ce melodii vreau eu ca nu a existat sa se planga cineva atunci, acum de vreo 2 ani fac topic cu propuneri ca mereu s-a vrut "sound-uri personalizate" si asa macar multumim pe toti cu "sound-urile personalizat".

    Deci daca vreti si alte modificari in gama de sound-uri va rog sa deschideti alt topic sa discutam strict pe tema asta!
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  14. Likes sKz liked this post
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •