Quote Originally Posted by Doctor Who View Post
...asta am facut? adica intregul post este despre CUM sa opresti soundurile, nu sa ma plang ca nu-mi plac manelele
e foarte misto sa vezi p-astia de 12 ani cantand manele, imi aduce aminte de cocina in care am stat, se numea rahova
bafta cu sv, nu stau eu in tiganie,nu sunt obligat sa aud asa ceva de la putalai ati infectat sv.
La inceput de sv adica acum 9 ani si eu eram contra sa bag manele pe server, chiar si dupa 1-2-3 ani de la deschidere, uram manelele nu ascultam asa ceva. Pana dintr-o data tot printr-o propunere pe yahoo messenger imi da @SkillartzHD o manea si de acolo a inceput sa imi placa unele, nu zic ca sunt manelist, dar una doua merg din ele, chiar mai multe mai ales sa iti dea o stare buna . Mai mult am bagat dupa maxim 1-2 pe server si alea sa vad cum reactioneaza jucatorii si nu a existat 1 sa zica ca nu ii place, se facea mereu atmosfera cu manele pe server si de asta am continuat sa mai bagam sau sa bagam la caterinca manele la unele sound-uri cum ar fi LR.
Si din cate vad acum majoritatea propunerilor de sound sunt si cu manele deci asta inseamna ca le place asa. Cum au zis si ceilalti daca nu va place mp3volume 0 si gata nu le mai auziti sau simplu cum ai zis tu le modifici si gata.
O sa bag probabil mai putine manele de la propuneri ca dupa cum am zis si mai sus am observat ca 50% sunt doar propuneri de genul, o sa vad, dar cum am zis pana acum nu prea s-a plans cineva, poate nu apuca sa se planga cum ai zis si tu in acest topic si doar simplu pleca si asa pierdem jucatori.
Este okay propunerea de a mai baga putine manele si cred ca asta o sa si facem, adica poate revin la vechea metoda cum am facut si era totul okay sa bag strict ce melodii vreau eu ca nu a existat sa se planga cineva atunci, acum de vreo 2 ani fac topic cu propuneri ca mereu s-a vrut "sound-uri personalizate" si asa macar multumim pe toti cu "sound-urile personalizat".

Deci daca vreti si alte modificari in gama de sound-uri va rog sa deschideti alt topic sa discutam strict pe tema asta!
T/C