Hellau dragutilor , deoarece de mult s-a cerut sa mai adaug mape si acum ati cerut sa bag si modele noi la VIP am decis ca sa fac chestia asta, a durat mai mult timp deoarece am testat peste 35 de mape + am testat si verificat si pe cele de pe server sa vad daca inca sunt okay, am testat peste 35 de skin-uri, desigur acolo nu mai sunt probleme au mers toate, am rezolvat si problema cu "mainile" care ramaneau in spate ca un trail cand foloseati JUMP si de acum putem baga fara probleme orice skin pe server, deci o sa puteti propune linistiti de acum si skin-uri !

Fac acest topic mai mult ca sa postati pareri despre aceste schimbari micute (cum am zis o sa mai urmeze schimbari si la mod,sisteme,etc.)!!!
Despre FORTNITE ce parere aveti? Sunt foarte multe modele din fortnite, desigur acum nu am bagat niciun model de acolo dar vreau sa aud pareri si despre asta ca sa stiu la urmatoarea schimbare sa bag sau nu si modele din FORTNITE?


Mai jos o sa gasiti modificarile facute, am rugamintea sa raportati orice fel de BUG VIZUAL/GAMEPLAY etc. legat de acest micut UPDATE !!!!!(daca nu vedeti bine modelele, daca le vedeti negre, daca le vedeti cu ERROR. etc., orice bug va rog sa il raportati cat mai rapid!)

Am decis ca la VOT sa las strict mapele noi pentru cateva zile pentru a depista pe care sunt probleme, pe care da server-ul CRASH si pentru a vedea eventual care mapa nu va place! Deci astept pareri despre mape si desigur raportari de BUG+CRASH daca exista pe vreo mapa!!!!!!


Toata chestia asta a durat foarte mult deoarece a trebuit sa spawnez pe absolut fiecare mapa noua zona de DROGURI+FOOTBALL+PORTILE DE LA FOOTBALL (ca sa mearga sistemul de GOL)+USILE DE LA CELULE FACUTE SA MEARGA CU COMANDA DE OPEN!!
Am rugamintea ca daca gasiti vreo mapa care nu are ZONA DE DROGURI facuta sau ZONA DE FOOTBALL+PORTI facute atunci sa le raportati cat mai rapid ca sa le pot rezolva!!!

UPDATE 29/01/2020

◆ Modelul de SIMON a fost schimbat in OCTODAD
◆ Modelul de ADJUNCT a fost schimbat in ZOIDBERG
◆ Au fost adaugate 5 modele noi pentru cei cu VIP la ambele echipe (GARDIENI si PRIZONIERI, comanda !models)
◆ Au fost adaugate 26 de mape noi:
jb_lego_jail_v8_final
ba_jail_alpha
jb_ortaisyan_v1_fix
jail_psi_v1
jb_akbar_beta2-1
jb_projetocs_znt
jb_graffito_v3
jb_facility_v3
jb_dust2_final2
jb_desert_fortress_v9
ba_minecraft - mapa asta este cea veche ba_minecraft_2015 ca tot a fost ceruta am reusit sa gasesc o versiune functionala
ba_jail_nsnfcastle_v2
ba_jail_ascention
jb_hogwarts_fix2 - usile de la celule merg deschise strict de la buton, nu merge cu /open sau din shop, astept pareri daca vreti sa ramana mapa sau nu
ba_arizona_2_2
jb_arctic_jail_v3
jb_prison_architect_v1
jb_rumble2
jb_colorjail_v4_fix
jb_last_encounter_csgo
jb_monopoly
jb_moti2_final2
jb_shapeshifter_hdr - usile de la celule merg deschise strict de la buton, nu merge cu /open sau din shop, astept pareri daca vreti sa ramana mapa sau nu
jb_temple_studios_v - a fost scoasa - BUG
jb_Ultimate_RAGE
jb_vipinthemix_csgo_hex_v2 - a fost scoasa - BUG




Astept pareri despre modelul de SIMON(octodad a mai fost la inceputul server-ului bagat dar in versiune albastra, nu ma puteam decide ce model sa bag la SIMON si cred ca asta este cam cel mai perfect deoarece este si la costum si este si frumos cum are physics-ul facut) si ADJUNCT cat si despre cele de la VIP si daca aveti alte propuneri nu ezitati sa le scrieti aici!

Va pupix si va iubix dragutilor !!!!!