Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    [Propunere] by Cosmin

    Salut, m-am gandit la o propunere,sper sa va placa!




    M-am gandit la adaugarea unor comenzi,si suna asa.
    De ce sa atace zm-ul cand poate sa-si ia kick sau slay adica(eu sunt afk 2 min sau 1 min si e runda, nu am atacat, nu mai sta admin ul sa zica care nu ataca slay sau nu joaca ct, sa bage killer un sistem de afk kick sau slay)

    acuma cel care este on si nu ataca sa primeasca slay sau nush ceva penalizare sa atace dreq, nu cand vrea el sau cand il doare,acuma cum vreti voi.

    Sau Propuneti aici ceva potrivit pentru chestia asta in acest topic!
    eu am fost Son Goku(power) a.k.a cosmin si va pwpa dulke

  2. #2

    User Info Menu

    Daca primeste slay odata la 1 minut face vreo 6-7 deaths si practic a 'atacat'. Daca este afk nu joaca CT, il muta un admin inapoi la T si asta este. Nu are rost sa ne complicam.










  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Daca primeste slay odata la 1 minut face vreo 6-7 deaths si practic a 'atacat'. Daca este afk nu joaca CT, il muta un admin inapoi la T si asta este. Nu are rost sa ne complicam.
    pai si ce vrei sa-i faci?
    stai dupa el sa atace cand ii pica lui?
    asta e daca ai 6 7 killuri te bagi spec nush
    vezi ca am scris mai sus sa propui ceva in legatura cu chestia asta

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SoN GoKU View Post
    pai si ce vrei sa-i faci?
    stai dupa el sa atace cand ii pica lui?
    asta e daca ai 6 7 killuri te bagi spec nush
    vezi ca am scris mai sus sa propui ceva in legatura cu chestia asta
    Daca nu a atacat, il muta un admin inapoi la T si daca nu ataca in continuare tot la T sta, nu inteleg cu ce va deranjeaza ca nu ataca cineva si il muta un admin inapoi.










  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Daca nu a atacat, il muta un admin inapoi la T si daca nu ataca in continuare tot la T sta, nu inteleg cu ce va deranjeaza ca nu ataca cineva si il muta un admin inapoi.
    Ma deranjeaza coaie ca nu stau eu dupa el sa-l mut sau sa-i dau av,sa faca ceva nushhh sa faca o idee sa vina cineva gandeste si tu oleaca
    fii dreq mai pesimist

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SoN GoKU View Post
    Ma deranjeaza coaie ca nu stau eu dupa el sa-l mut sau sa-i dau av,sa faca ceva nushhh sa faca o idee sa vina cineva gandeste si tu oleaca
    fii dreq mai pesimist
    Ce sa stai dupa ei ca nici n-ai admin, nu inteleg cu ce te deranjeaza ca tu ataci, joci ct, faci baza, omori T si tot asa, nu tu stai dupa ei sa le dai swap. Tu iti vezi de treaba ta si te joci, e greu ca si admin sa tastezi /swap <nume> si /swap <nume> timp de 10 secunde.........










  7. #7

    User Info Menu

    Acest topic este despre o propunere nu sa va certați imbecililor, mai bine baga un plugin de afk kick, cine sta afk 1 min 2 sa primească kick, nu slay ca se "zice caaa ataca" și după plânge ca nu joaca ct

  8. Likes CoNaN93, KillerElite liked this post
  9. #8

    User Info Menu

    Upppppppppp

  10. #9

    User Info Menu

    Mi se pare inutil, because ar dura ceva să facă un plugin sau să găsească unul, muncă în plus zic eu.
    + Că la câți admini sunt on pe server se găsește unul să dea swap celui care nu a atacat.

  11. #10

    User Info Menu

    useless.




  12. Likes sKz liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •