Post: Reclamatii
User: AdyTzu
Infraction: Limbaj inadecvat
Points: 2

Administrative Note:
lbj

Message to User:
lbj

Original Post:
Quote Originally Posted by Loader. View Post
Mi-am spart sticla la camera telefonului, imediat trebuie sa-mi iau alt telefon.
Singura amenintare pe care am uitilizat-o a fost " Poti sa-i dai cate quit-uri vrei si sa ma injuri ca am demo on" Asta a fost doar sa nu mai imi dai nimic. Dar dupa ce am scris am si primit quit.
In mod normal as fi intrat cu steam ul sa am f12 pregatit. Dar in ultimul timp intram 4fun.
Ca de obicei cand voi intrat pe sv se strica tot cheful, nu inteleg de ce mai raman.
Gura nu inteleg unde am facut-o mare, sincer.
Realizezi faptul ca daca simon iti zice sa nu mai miști, tu nu mai trebuie sa misti, nu? Dar in cazul vostru imi dati quit ca fac dmg "cica"
Cu facebook chiar eram ok pana sa intre spartanul de aditzu si roma, dar asta este, nu judec.
Daca crezi ca banurile respectiv quiturile au fost acordate cu capul pe umeri eu imi dau ban singur. La name am "caca", motiv "culca-te"
Intru pe server, vreau sa ma joc, Roma sau Facebook, nu va diferentiez - voice "V am zis ca intra iar copilu asta"
La sfarsit de mapa Roma sau Facebook mi-a dat quit, motivul fiind unul nul si stiut doar de respectivul domn.
Imi place, frate ca voi sunteti "veterani" si va permiteti ca "prostu de lord" cum il supra numiti sau pe strumf nu va da remove. Tin sa subliniez ca asa vorbiti voi, ju sunt cuvintele mele.
Atunci sincer sa fiu, acum ce asteptati din raspunsurile pe care le-ati dat si mai sus, sa-mi cer scuze?
Aveti o varsta ca va permiteti voi toate cacaturile.
Orlando, fiind "certat" cu mine ca-i stric eu filmarea si ca-s plod prost.
Am si eu o intrebare, cand este freeday, crezi ca am donat pentru voice sa scriu pe chat? Doneaza-mi tu fratioru si vorbesc cand imi dai tu voie dacs tot asa.Daca stiam ca filmezi pentru youtube, daca ne rugai sa tacem sa-ti iasa si tie filmarea, crede-ma ca te respectam. Dar am urmarit video-ul tau si in tot video-ul zici ca ne dai quit daca mai vorbim si ca suntem niste plozi handicapati, ca nu poti filma de noi. Sunteti penibili
Chiar sunt curios ce o sa raspunda Lord/strumf aici
despre comportamentul vostru.
Si cu asta am spus tot ❤


*edit* Dupa amenintarea "am demo on", dupa quit si ban, nu ai si plans cumva de la o asa amenintare?
* Imediat trebe sa-ti ia ma-ta altu ca tu stai pe bani parintilor deocamdata, nici nu stii ce e aia munca. Tu ai donat doar sa ai acces la mai multe comenzi si sa te crezi mare "machio" pe server ca vai ai Sef Penitenciar sau ce cacat ti-ai luat. Suntem veterani drept e dar stim sa ne facem treaba nu facem abuz ca copii ca voi din ziua de azi care stiti sa amenintati si sa va dati tare in gura intre 4 pereti si o tastatura.
Ia o dovada de ce ai luat quit si ban pt ca i-ai dat unshake la Facebook doar asa ca ti s-a sculat tie si ca ai acces la totu`. Plus l-ai jignit pe Lord ca ne tine noua partea, e total gresit ci stie ce am fost in trecut si am ramas la fel, nu ca voi niste copii sloboziti care doar luati bani de la mama si tata sa donati pt JB sa aveti comenzii si accesse la ce vi se scoala voua pula. Adica tipic copiilor din ziua de azi, tari intre 4 pereti si o tastatura dar in realitate se pisa pe ei de frica si ti-ar pupa picioarele doar sa nu dai in ei. @TheLord i-auzi ma pula te face asta prost, pai asa iti permiti de la impertinenti astia?
Eu zic sa te calmezi cu abuzul si amenintarile tale ca toti de pe server stiu ce fel de persoana cacata esti tu. Have fun for -1

https://imgur.com/a/BeXuC2k