Bonnn deciii eu cautam un sv de furien (eram obsedat) si am dat de fury.alphacs.ro era sv lu @GoAgLe# .... am jucat ceva timp pe el si mi-a placut ca trebuia sa deblochezi clase (mare dependent ce eram).
Dupa ceva timp am decis sa fiu staff am intrat pe forum si am facut cerere .. ce crezi ? Respinsa
Dupa ce am fost acceptat dupa ceva timp ma jucam cu Krax si a zis ca se duce pe sv de jb.. Si io curios am intrat pe sv sa vad cu e , eram paleta normal.. Am jucat pe sv ceva timp.. Si am vz ca unu a facut cerere admin pe numele meu )) https://alphacs.ro/showthread.php?93...e-slot-APROBAT Dupa ceva timp am facut io cerere si am primit grad ! Pe forum am primit ban pt multi-cont si mi-am facut alt cont cu . care sunt si acum ! Ei si dupa ce m-am plictisit de jb am zis sa ma apuc de forum ca imi placeau culorile )

Si uite asa am facut cerere de SA si dupa am aplicat pentru co-mod. eu mi-am facut activitatea cat de cat adica postam cand puteam .. Intr-o zi io am avut niste probleme cu netu' si n-am putut intra si cand intru peste cateva zile pe tel vad ca am Moderator ... Mama coe ce m-am bucurat eram cel mai fericit ...
Dupa ceva timp am mai postat ca disperatu' ... Intr-o zi mi-a pierit chefu' si am facut cerere inactivitate dupa ce a expirat eu tot nu postam ..... Si vad ca imi trimite @AcidBurn mesaj ca sa postez dar eu nu prea aveam timp asa ca am luat -1 si dupa am zis "Eh , acu poate sa-mi dea rmw" .
Poate voi mai reveni pe sv si pe forum cum trebuie dar acu am un stres "bacu".

Vreau sa le multumesc persoanelor cu care am ras / glumit si celor care m-au ajutat
Lista : @(Joker)^ @?RyN? @KillerElite @Skynet @Select @JuveT. @RaduZew @Buzatel @Illegal #TankRusesc @aLink @Alex.# @Kaleb @Shadow.ExE @NeuTroN @Schwarzkopf. @ForgiveMe. @SpideR-MaN @Jemu @The Warrior. @Strumf @TheLord ETC.