UPDATE 10/02/2020

BUG-ul in care daca erati in Ghost Mode sau SPEC si va mutati cu TEAMMENU la TERO sau CT primeati REVIVE a fost rezolvat. ( din /t si /ct este rezolvat deja de mult timp )
◆ De acum nu va mai puteti da revive cu comanda amx_revive daca va aflati la echipa SPEC sau UNASSIGNED.



Deoarece am vazut ca se prea abuza de chestiile astea am decis sa le scot, oricum nici pana acum nu aveati voie sa va dati revive la SPECTATOR, acum aveti si ghostmode deci este si mai degeaba REVIVE la spectator.
O sa vad, daca sunteti baieti buni o sa activez din nou jb_developer daca chiar vreti un alt fel de REVIVE la spectator pentru cei cu RCON cum era si pana acum, dar l-am dezactivat acum o sapatmana ca se abuza si de ala. Sau poate o sa il activez cand o sa mai facem teste ca sa ajutati si voi.

In caz ca mai merge sa va dati revive la SPEC prin orice fel de metoda amx_revive/mutat cu teammenu sau comenzi in chat/etc. va rog sa raportati cat mai rapid ca sa pot rezolva ! In caz ca mai exista bug-ul de revive la tero/ct/spec sau depistati orice modalitate de revive inafara de amx_revive va rog sa raportati cat mai rapid si asta !

Este un UPDATE mai micut dar necesar ca sa mai oprim din abuz, am intrat si eu juma de ora si se dadea revive la spec in prostie, asa nu e frumix
Daca mai aveti propuneri nu ezitati sa le scrieti aici, va pupix si va iubiiiiiiixxxxx