Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  11
Results 1 to 10 of 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #2

    User Info Menu

    asa-ti trebuie de ai figuri in cap."Nu imi e ca am fost 1h banat ci imi e ca toti copilasi isi fac de cap ca acum au admin si bani de la mumasa cu tacsu" vezi ca nu s din blocurile tale,aia de bati mingea si freci menta toata ziua.Zici ca-s copil? Tu ce esti? Ai mama? esti copchil vai de steaua ta.
    An primul rand nu stau ca n am timp mai am de acumulat niste credite sa trec dar pun poze si aia e.Nu ma obosesc sa citesc ce ai scris ca nu ai logica in ceea ce spui.
    De ce m-ai mutat? ca ce? esti admin? ma muti dai si block aiurea...nasol..
    andrei m m-a injurat atat la microfon,cat si pe chat.Si n am dat 10 pt ca a zis doar "esti prost"pe chat.Am dat pentru vorbele de la microfon.
    https://imgur.com/a/7VU2KFk
    Si nu doar cu mine faci asa,cand intri pe server te crezi prea superior cu ceilalti playeri.Din nou de asta nu prea intra playeri. Adu dovezi,nu vorbe.Am intrat ca player normal ca nu aveam chef si timp atunci sa fac treaba de admin si sa am grija de server,daca nu stiai adminul e o responsabilitate.N-o facut el recl,nu l-a durut pe el,stie ca a gresit.De ce te ar durea pe tn ?
    Last edited by MONK.; 14-02-20 at 16:19.

  2. Likes JuveT. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •