Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  11
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie MrMarian [REZOLVAT]

    ► Nick CS: AdyTzu
    ► Nick admin/player reclamat: MrMarian
    ► Motiv: abuz + prostie omeneasca.
    ► Reguli incalcate: Ban fara un motiv intemeiat si abuz de admin.
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/LQ36QQI

    Pe langa asta, a intrat cu un nume pe care nu avea admin la CT si tot deschidea si cel care era simon nu putea sa faca ziua de el, apoi dupa ce a fost avertizat de catre Andrei.M ca daca mai deschide ii da slay si il muta nu a incetat si a continuat. Dupa ce a fost mutat si-a schimbat numele si i-a dat gag lui Andrei asa ca ii s-a sculat lui si mie ban ca l-am mutat de la CT aveti totul in poze. Nu imi e ca am fost 1h banat ci imi e ca toti copilasi isi fac de cap ca acum au admin si bani de la mumasa cu tacsu
    @TheLord @Strumf luati masuri contra acestor copii care nu stiu cum sa se comporte omenesc, nu mi se pare normal ca el sa intre cu nickname random si dupa daca nu ii convine ceva sa isi bage adminu` si sa inceapa sa dea gag/ban fara motiv. Mie mi-a dat ban pe motiv abuz cand eu l-am mutat de la CT ca nu facea absolut nimic important, de fiecare data deschidea si cine era simon nu putea sa faca un day, e genial nu? Minte de 2 ani.

  2. Likes #AleXuTz#, PalmOlIvE, bogdan.ro liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    asa-ti trebuie de ai figuri in cap."Nu imi e ca am fost 1h banat ci imi e ca toti copilasi isi fac de cap ca acum au admin si bani de la mumasa cu tacsu" vezi ca nu s din blocurile tale,aia de bati mingea si freci menta toata ziua.Zici ca-s copil? Tu ce esti? Ai mama? esti copchil vai de steaua ta.
    An primul rand nu stau ca n am timp mai am de acumulat niste credite sa trec dar pun poze si aia e.Nu ma obosesc sa citesc ce ai scris ca nu ai logica in ceea ce spui.
    De ce m-ai mutat? ca ce? esti admin? ma muti dai si block aiurea...nasol..
    andrei m m-a injurat atat la microfon,cat si pe chat.Si n am dat 10 pt ca a zis doar "esti prost"pe chat.Am dat pentru vorbele de la microfon.
    https://imgur.com/a/7VU2KFk
    Si nu doar cu mine faci asa,cand intri pe server te crezi prea superior cu ceilalti playeri.Din nou de asta nu prea intra playeri. Adu dovezi,nu vorbe.Am intrat ca player normal ca nu aveam chef si timp atunci sa fac treaba de admin si sa am grija de server,daca nu stiai adminul e o responsabilitate.N-o facut el recl,nu l-a durut pe el,stie ca a gresit.De ce te ar durea pe tn ?
    Last edited by MONK.; 14-02-20 at 16:19.

  4. Likes JuveT. liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    asa-ti trebuie de ai figuri in cap."Nu imi e ca am fost 1h banat ci imi e ca toti copilasi isi fac de cap ca acum au admin si bani de la mumasa cu tacsu" vezi ca nu s din blocurile tale,aia de bati mingea si freci menta toata ziua.Zici ca-s copil? Tu ce esti? Ai mama? esti copchil vai de steaua ta.
    An primul rand nu stau ca n am timp mai am de acumulat niste credite sa trec dar pun poze si aia e.Nu ma obosesc sa citesc ce ai scris ca nu ai logica in ceea ce spui.
    De ce m-ai mutat? ca ce? esti admin? ma muti dai si block aiurea...nasol..
    andrei m m-a injurat atat la microfon,cat si pe chat.Si n am dat 10 pt ca a zis doar "esti prost"pe chat.Am dat pentru vorbele de la microfon.
    https://imgur.com/a/7VU2KFk
    Si nu doar cu mine faci asa,cand intri pe server te crezi prea superior cu ceilalti playeri.Din nou de asta nu prea intra playeri. Adu dovezi,nu vorbe.Am intrat ca player normal ca nu aveam chef si timp atunci sa fac treaba de admin si sa am grija de server,daca nu stiai adminul e o responsabilitate.N-o facut el recl,nu l-a durut pe el,stie ca a gresit.De ce te ar durea pe tn ?
    Invata-ma tu zeule, ti se pare tie ca ma cred superior, cred ca nu sti ce e aia a glumi si le iei prea in serios.
    Stiu ce inseamna a fii admin, sunt admin pe JB de cand era pe Anzo. Drept urmare pozele tale nu aduc nimic in plus decat abuzul ce l-ai facut, ok te-a facut prost dar tu erai cu gura mare la CT. Tu zici de mine ca ma cred superior, dar cred ca tu esti mai superior facand gesturi de genu`
    "Am intrat ca player normal ca nu aveam chef si timp atunci sa fac treaba de admin si sa am grija de server,daca nu stiai adminul e o responsabilitate" rezulta ca nu mai ai nevoie de admin, de asta ai admin sa te ocupi de server nu sa iti bagi alt nume si dupa sa faci gura mare apoi sa iti bagi adminu` sa incepi sa banezi ca asa ti se scoala tie.

    REPET te-am mutat pt ca efectiv nu faceai nimic la CT decat deschideai si atat cand omu` iti spune sa nu mai deschizi sa faca un day tu deschizi incontinuare, normal ca te mut si-ti dau block ca cineva sa faca un day nu sa isi bata joc de server, cred ca de asta ies playeri nu din cauza mea ca "fac abuz si sunt superior"

    Am adus dovezi daca esti prea orb sa vezi iti recomand sa iti iei ochelari.
    "asa-ti trebuie de ai figuri in cap."Nu imi e ca am fost 1h banat ci imi e ca toti copilasi isi fac de cap ca acum au admin si bani de la mumasa cu tacsu" vezi ca nu s din blocurile tale,aia de bati mingea si freci menta toata ziua.Zici ca-s copil? Tu ce esti? Ai mama? esti copchil vai de steaua ta." Pt cultura ta generala, eu muncesc si nu stau pe bani parintilor sa mai astept sa imi dea 1leu/2 cand am nevoie, actiunile tale rezuma ca nu ai pic de minte.
    Last edited by AdyTzu; 14-02-20 at 16:29.

  6. #4

    User Info Menu

    esti mai nebun decat mine.Chiar nu ma interesa ce plm muncesti tu si ce faci? =0 ce ai zis tu
    Degeaba te "lauzi" ca muncesti pe banii tai daca esti slab pregatit,sa nu zic prost..ma intelegi?Nu-s orb,unde-s dovezile ca nu faceam nimic la ct?
    esti de pe anzo?da te stiu..jb.alphacs.ro[bot]? tu esti nu?..aham..
    Pana la urma,tot la vorba mea ajungi...so..

  7. Likes randomshot_, PalmOlIvE, bogdan.ro, JuveT. liked this post
  8. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    esti mai nebun decat mine.Chiar nu ma interesa ce plm muncesti tu si ce faci? =0 ce ai zis tu
    Degeaba te "lauzi" ca muncesti pe banii tai daca esti slab pregatit,sa nu zic prost..ma intelegi?Nu-s orb,unde-s dovezile ca nu faceam nimic la ct?
    esti de pe anzo?da te stiu..jb.alphacs.ro[bot]? tu esti nu?..aham..
    Pana la urma,tot la vorba mea ajungi...so..
    N-am de ce sa ajung la vorba ta ca oricum nu ma interesează ce spui, te dai șmecher și atât

    Aștept verdictul de la grași ăștia 2 nu are rost sa îmi bat capul cu cineva care nu merita

  9. #6

    User Info Menu

    Ba frate Adytzu nu a facut nimic si MrMarian abuzeaza destul de mult si asta este un abuz care el mereu il face si mie mi-a dat ban fara motiv. Adytzu atunci nu a abuzat eram pe sv oricum eu mi am dat cu parerea acum asteptam raspunsu de la lord sau de la strumf.
    Last edited by Camper jo; 15-02-20 at 08:32.

  10. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Camper jo View Post
    ba frate eu cred ca Adytzu nu a facut nimic si MrMarian abuzeaza destul de mult si asta este un abuz care el mereu. Adytzu atunci nu a abuzat eram pe sv oricum eu mi am dat cu parerea acum asteptam raspunsu de la lord sau de la strumf
    Ma, scuzati ca ma bag dar astia care scrie la reclamatii care nu este cel reclamat, nu are voie stiu ca iau si eu. Aia e daca iau.
    Doar asta am vrut sa anunt.

  11. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by bogdan.ro View Post
    Ma, scuzati ca ma bag dar astia care scrie la reclamatii care nu este cel reclamat, nu are voie stiu ca iau si eu. Aia e daca iau.
    Doar asta am vrut sa anunt.
    Bai avem voie sa te bagi daca ai fost martor deci tu nu ai dreptul sa vorbesti aici normal

  12. #9

    User Info Menu

    Up @Strumf @TheLord
    Haidati azi

  13. #10

    User Info Menu

    Cat bla bla sa-mi bag trompeta pentru un ban si un rahat de cearta.

    Mutarea de la CT pentru ca "nu facea nimic, doar deschidea usile intentionat" e putin abuziva, adica puteati sa ii dati slay de n ori, nu sa il mutati, ca mna... stiu ca incurca simon si nu e ok, dar poate vi s-a luat sa il tot omorati. Sau s-a mers pe ideea ca e un player retardat care nu stie nimic si n-are ce cauta pe la CT. Am vazut ca pe schema asta se face filtrarea la CT, il cunosc il las, nu-l cunosc la terro

    Legat de Mr.Marian, cum a actionat el cu pac pac ban ca l-a mutat si alte cacaturi inutile, merita un 1 av. Sa nu mai zic de ce drc ati putut scrie aici pentru o cearta minora.
    Ma bazez si pe ce spuneti voi pe aici, da din dovezi plm... mai greu sa iei decizii uitandu-te in poze.
    In rest, n-am ce sa mai zic...
    Jucati-va si lasati cacaturile inutile. @Strumf, mi-l bei acum?

  14. Thanks Strumf, AdyTzu thanked for this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •