Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  11
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Camper jo View Post
    da sunt martor daca nu sti nu te mai baga...
    Un infraction,nu te bagi fara dovezi.Ai mintea scurta
    Last edited by MONK.; 15-02-20 at 16:13.

  2. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    Un infraction,nu te bagi fara dovezi.Ai mintea scurta
    Încă nu am văzut o dovada cum trebuie de ce mi-ai dat ban, drept urmare nu ai nicio dovada ca sa demonstrezi ca eu sunt mai presus și ma dau “important”
    @TheLord hai azi cu tc ca se face circ aiurea

  3. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AdyTzu View Post
    Încă nu am văzut o dovada cum trebuie de ce mi-ai dat ban, drept urmare nu ai nicio dovada ca sa demonstrezi ca eu sunt mai presus și ma dau “important”
    @TheLord hai azi cu tc ca se face circ aiurea
    Înainte ai dat inf la un post de la jb
    Acum dc nu dai tc ca ai facut gura ca trebuie sa aveti voi șmecherii accese la jb

  4. Likes sKz liked this post
  5. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Înainte ai dat inf la un post de la jb
    Acum dc nu dai tc ca ai facut gura ca trebuie sa aveti voi șmecherii accese la jb
    Te-ai băgat și tu aiurea și fără un motiv întemeiat. Eu nu inteleg ce va băgați toți sa comentați fără a veni cu o dovada, nu are legătura forum-ul cu server-ul sunt total 2 chestii diferite. Tu nu cumva cauți post-hunt sau mi se pare mie?

  6. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AdyTzu View Post
    Încă nu am văzut o dovada cum trebuie de ce mi-ai dat ban, drept urmare nu ai nicio dovada ca sa demonstrezi ca eu sunt mai presus și ma dau “important”
    @TheLord hai azi cu tc ca se face circ aiurea
    Am vorbit cu tine mai baiete?am vorbit cu camper ala ca se baga in reclamatie aiurea,vezi-ti de treaba ta si nu mai umple reclamatia cu reply uri inutele..si tu ai mintea scurta ca si camper.Luati-va de o mana si schimbati serverul unde va permit aia figurile din cap
    Vad ca tu cauti posturi,n ai dovezi taci dracu din gura..si asa nu se uita nimeni dreq..mai vrei sa iesi si in evidenta cu smecheria.vezi ca dureaza pana urca apa la etaj.invata te

  7. Likes JuveT. liked this post
  8. #16

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    Am vorbit cu tine mai baiete?am vorbit cu camper ala ca se baga in reclamatie aiurea,vezi-ti de treaba ta si nu mai umple reclamatia cu reply uri inutele..si tu ai mintea scurta ca si camper.Luati-va de o mana si schimbati serverul unde va permit aia figurile din cap
    Vad ca tu cauti posturi,n ai dovezi taci dracu din gura..si asa nu se uita nimeni dreq..mai vrei sa iesi si in evidenta cu smecheria.vezi ca dureaza pana urca apa la etaj.invata te
    Vezi ca dai in prostie, ai dovezile mai in sus dacă ți lene sa dai scroll problema ta. Văd ca tu te dai prea șmecher și mai presus de alți, spre deosebire eu am dreptul sa răspund la reclamație ca eu am făcut-o nu sa se bage alți aiurea doar pt posturi, cred ca tu o dai in cea mai mare prostie și nici nu te gândești înainte de a spune ceva.

    Repet vreau sa văd dovada pt ce mi-ai dat ban, nu mi-ai dovedit cu adevărat care e motivul banului așa ca stai culcat.

  9. #17

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AdyTzu View Post
    Vezi ca dai in prostie, ai dovezile mai in sus dacă ți lene sa dai scroll problema ta. Văd ca tu te dai prea șmecher și mai presus de alți, spre deosebire eu am dreptul sa răspund la reclamație ca eu am făcut-o nu sa se bage alți aiurea doar pt posturi, cred ca tu o dai in cea mai mare prostie și nici nu te gândești înainte de a spune ceva.

    Repet vreau sa văd dovada pt ce mi-ai dat ban, nu mi-ai dovedit cu adevărat care e motivul banului așa ca stai culcat.
    i auzi la el ..) "stai culcat"..e bun mai baiatu..Daca vrei dreq sa raspunzi la reclamatie vino cu alte dovezi.Nu sa vii aici sa mi futi capu cu aburerile tale.Faci pagini in plus la reclamatie,pagini care nu si au rostul si posturi care nu au nici o legatura ..vezi-ti de treaba ta si spune-ti opinia in alta parte.

  10. Likes JuveT. liked this post
  11. #18

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    i auzi la el ..) "stai culcat"..e bun mai baiatu..Daca vrei dreq sa raspunzi la reclamatie vino cu alte dovezi.Nu sa vii aici sa mi futi capu cu aburerile tale.Faci pagini in plus la reclamatie,pagini care nu si au rostul si posturi care nu au nici o legatura ..vezi-ti de treaba ta si spune-ti opinia in alta parte.
    Vezi-ți de treaba, tu spui de mine ca fac pagini in plus dar tu ești cel care încă nu a venit cu o dovada de ce am luat ban. Ai gura cam mare atata tot.
    @TheLord @Strumf haida grașilor cu verdictul ca o sa fie reclamația asta de 10 pagini cu baiatu’ asta

  12. #19

    User Info Menu

    Up @Strumf @TheLord
    Haidati azi

  13. #20

    User Info Menu

    Cat bla bla sa-mi bag trompeta pentru un ban si un rahat de cearta.

    Mutarea de la CT pentru ca "nu facea nimic, doar deschidea usile intentionat" e putin abuziva, adica puteati sa ii dati slay de n ori, nu sa il mutati, ca mna... stiu ca incurca simon si nu e ok, dar poate vi s-a luat sa il tot omorati. Sau s-a mers pe ideea ca e un player retardat care nu stie nimic si n-are ce cauta pe la CT. Am vazut ca pe schema asta se face filtrarea la CT, il cunosc il las, nu-l cunosc la terro

    Legat de Mr.Marian, cum a actionat el cu pac pac ban ca l-a mutat si alte cacaturi inutile, merita un 1 av. Sa nu mai zic de ce drc ati putut scrie aici pentru o cearta minora.
    Ma bazez si pe ce spuneti voi pe aici, da din dovezi plm... mai greu sa iei decizii uitandu-te in poze.
    In rest, n-am ce sa mai zic...
    Jucati-va si lasati cacaturile inutile. @Strumf, mi-l bei acum?

  14. Thanks Strumf, AdyTzu thanked for this post
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •