Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie 2 destepti :))[REZOLVAT]

    ► Nick CS:ugh07
    ► Nick admin/player reclamat + SteamIDRAGON KILL" (STEAM_1:0:516594164)+"Dezeu" (STEAM_1:0:442724267)
    ► Motiv:Isi dau kick ca .......
    ► Dovezi (poze):
    1.https://prnt.sc/r32jt5
    2.https://prnt.sc/r32jih


    Deci DRAGON KILL a facut 2 fk si dezeu i a dat slay dar nu i-a convenit lu Dragon asa ca ii da slay si apoi incepe nebunia

  2. #2

    User Info Menu

    Eu ma miscam si dupa ai zis cine misca moare si el m-a omorat

  3. #3

    User Info Menu

    Asa si dc te bagi tu?
    Ti-am mai spus ca te bagi ca flegma la tbc. Din cate am vazut eu fost doar comenzi intre admini nu si playeri. Iar daca unu din ei 2 nu le placea facea vro unu recla.
    Edit: Si tu ca un admin bun ce esti dc nu i-ai banat pe amn2 30min ca sa se calmeze?
    Esti admin numai pt chatu colorat banuiesc.
    Last edited by #ExPeeCt; 16-02-20 at 15:11.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -ExPeCt- View Post
    Asa si dc te bagi tu?
    Ti-am mai spus ca te bagi ca flegma la tbc. Din cate am vazut eu fost doar comenzi intre admini nu si playeri. Iar daca unu din ei 2 nu le placea facea vro unu recla.
    Edit: Si tu ca un admin bun ce esti dc nu i-ai banat pe amn2 30min ca sa se calmeze?
    Esti admin numai pt chatu colorat banuiesc.
    Poate i am banat de unde stii tu?

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uugh07 View Post
    Poate i am banat de unde stii tu?
    Asta e si ideea lmao.
    Faci reclamatie fara toate dovezile necesare.
    Iar dupa faci si pe smecherul.
    Iar eu iti spun din toata inima dute-n morti ma-tii.
    Lasa-te de jbgo sau te fac sa te lasi. Nimeni nu te place esti doar de forma ule. Eu iti tot zic tu nu asculti, am incercat cu frumosul. Mult noroc pe viitor

  6. #6

    User Info Menu

    @-ExPeCt- i-am dat un kick pt abuz slay si dupa ma trezesc cu kick si dupa ban 10 minute pt un slay care l-am dat cu motiv 2/4

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DRAGON KILL View Post
    @-ExPeCt- i-am dat un kick pt abuz slay si dupa ma trezesc cu kick si dupa ban 10 minute pt un slay care l-am dat cu motiv 2/4
    Frate nu ma intereseaza ce ati facut voi 2 cat timp nu a fost un player implicat. Daca nu va convenea facea unu din voi 2 recla. Nu sa se bage altu ca sa se afle in treaba.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -ExPeCt- View Post
    Frate nu ma intereseaza ce ati facut voi 2 cat timp nu a fost un player implicat. Daca nu va convenea facea unu din voi 2 recla. Nu sa se bage altu ca sa se afle in treaba.
    La reclamatie vorbesc doar Reclamatul si cel car face reclamatia!

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uugh07 View Post
    La reclamatie vorbesc doar Reclamatul si cel car face reclamatia!
    Nici nu poti sa iti imaginezi cat te tare ma cac pe mn de ras acum. ))))))))))))))

  10. #10

    User Info Menu

    Expectul meu:


    La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul + mai poate interveni doar cu un post o terta persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului.
    Cine nu se conformeaza : 1. Prima abatere = infraction / 2. A 2-a abatere = infraction / 3. De la a 3-a abatere se primeste avertisment !!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •