Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    User Info Menu

    [Cerere Helper ] NickName: Futardel

    >> Nick: Futardel
    >> Nume real: Nicu
    >> Varsta: 21 de ani
    >> Experiență bukkit/spigot/pluginuri/minecraft : Pot spune ca am ceva experienta , am mai ocupat aceasta functie pe alt server .
    >> Timp jucat pe server 2d & 9h (57 de ore)
    >> De ce vrei acest grad? : Vreau acest grad deoarece imi doresc sa ajut cat mai multi playeri vechi sau noi cu diferite informatii .
    >> Poza cu orele jucate : Link - https://imgur.com/gallery/y8kn5Jz
    >> Respecti regulamentul ? : Inca nu !
    >> Discord: JstNicu#0802
    >> Primele 5 cifre din CNP : 1980825
    >> Alte comentarii : In trecut am mai ocupat aceasta functie [ Helper] pe alt server care la momentul asta este inchis , asta m-a determinat sa vin aici pe server . Iar daca conteaza sau trebuie mentionat serverul respectiv este vorba de ForgottenWorld , sper sa nu fie considerata publicitate deoarece oricum e inchis .
    Imi dau seama ca nickname-ul meu nu inspira prea multa incredere dar are o vechime considerabila si n-am de gand sa-l schimb
    Activitatea mea pe server este aproape zilnica si spun "aproape" deoarece n-am posibilitatea de a intrat 7/7 zile pe saptamana dar sper ca acest lucru sa nu fie un impediment pentru votanti .

    Warning ! : Doar jucatorii care au macar 2 ore jucate pe server pot sa dea pro/contra !

  2. #2

    User Info Menu

    ExPeCt_JoKeR
    Momentan cred ca sunt de ajuns 3 admini online + owneru care e foarte activ.
    A si am vazut ce mintalitate ai tu la "21" in seara aia cand vorbeam cu cosmina si te-ai bagat tu in seama mare adult.

  3. #3

    User Info Menu

    Nu am sa stau niciodata acfiv si sa nu spun nimic " eu mare adulf" cand vad un membru staff santajand un player .... nimeni nu e obligat sa faca cum spui tu doar ca sa beneficieze de de votul tau. Nu tolerez un astfel de comportament inadecvat in randul playerilor ce sa mai spun de membri ce fac parte din staff. Respect opinia de mai sus cu ghilimele de rigoare.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Futardel View Post
    Nu am sa stau niciodata acfiv si sa nu spun nimic " eu mare adulf" cand vad un membru staff santajand un player .... nimeni nu e obligat sa faca cum spui tu doar ca sa beneficieze de de votul tau. Nu tolerez un astfel de comportament inadecvat in randul playerilor ce sa mai spun de membri ce fac parte din staff. Respect opinia de mai sus cu ghilimele de rigoare.
    Omule cum sa iti spun eu tie mai frumos asa fara sa te simti prost (chiar daca esti)
    Eu si cu cosmina ne cunoastem de mult. Ceea ce ai vazut tu nu a fost santaj se numeste "caterinca" iar ea stia asta.

  5. Likes pqCosmina liked this post
  6. #5

    User Info Menu

    Hai sa o intrebam ��

  7. #6

    User Info Menu

    Eu zic că-i prea multă dramă pe subiectul cu mine, aici e vorba despre cererea ta de helper nu despre mine dacă mă cunosc cu exe sau dacă-i agrez caterinca sau nu. În seara respectivă nu aveam o stare foarte ”ok” ( să zic așa) și probabil de asta ați ajuns să vă certați voi 2 sau alte chestii de genul acesta.. Deci haideți să nu mai deschidem subiectul acesta.
    Cât despre helper , eu nu cred că ar mai strica încă unu pentru că oricum doar eu și blitz ce suntem mai mereu pe server și uneori mai intră și ionuț.. Nu pot zice că și Futardel o să intre mai mult decât ionuț încât să-l acopere dar acuma depinde de restul cât și de blitz dacă-l acceptă.. Eu n-am să zic nici pro și nici contra că nu vreau să se ajungă la drame cum este cea de mai sus.
    O zi bună și succes dacă o să ai gradul sau nu , depinde de restul și de blitz cum am zis mai sus !

  8. #7

    User Info Menu

    respins.

    Aparent nu esti dorit ... Incearca sa rezolvi ce ai cu adminii si dupa sa faci o cerere. Nu am chef de mai multe certuri intre membrii staff.

  9. Thanks #ExPeeCt thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •