Hellau dragutilor ,
Deoarece poate la anunturi nu o sa va uitati asa multi am decis sa postez la CERERI ADMIN ca sa va sara mai usor in ochi in cazul in care va ganditi sa faceti o cerere sau daca nu stiti de ce ati luat unii dintre voi UP sa vedeti acest topic!

Astazi ca tot nu prea aveam ce sa fac am decis sa verific activitatea tuturor adminilor de pe server (desigur cei care au deja acces maxim adica semi+sef nu i-am mai verificat) si cei care aveati orele necesare pentru un grad si desigur si activitate ati primit +1 sau +2 in functie activitatea si orele pe care le aveati! Unii dintre voi cu orele deja peste 250-300 si activitate buna ati primit de la COMANDANT SEF adica +2 sau GENERAL +1.
Am verificat toate gradele de pe server de la GARDIAN pana la SEF PENITENCIAR si cine avea activitate destul de okay si orele necesare pentru urmatorul grad sau urmatoarele grade a primit +1 sau +2 chiar daca ati primit acceptat doar acum o saptamana sau cateva zile, asta inseamna daca acumulati orele necesare pentru urmatorul grad si mai aveti de asteptat 1-2 saptamani pana puteti sa faceti cerere atunci puteti face cererea deja direct pentru urmatorul grad!


Am zis sa va anunt ca sa stiti de ce ati primit gradul pe care il aveti acum pe server (adica +1,+2 si +3(nu cred ca am dat)) ca sa nu fim spamati cu "de ce?" , pentru ca MERITATI de aia ati primit dragutilor !
Va pupix si va iubix mult



Ps.: Nu specific cine a primit up deoarece nu i-am notat, am luat pe rand toti adminii i-am verificat si daca aveau ce am zis mai sus au primit +1/+2 etc., dar cei care ati primit UP oricum o sa vedeti pe server