Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Exclamare Reclamatie Hogch Happy [REZOLVAT]

    ► Nick CS: AdyTzu
    ► Nick admin/player reclamat: HOgch, HapPy[ ; X]
    ► Motiv: Abuz + limbaj
    ► Reguli incalcate: Abuz de quit si alte comenzi
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/I7jNHdt

    PS : Pe langa ca e un copil de 13 ani care nu are pic de maturitate in el mai si se ia in gura dupa ce nu ii spun nimic si ma injura si provoaca de parca o sa ma pun cu mintea lui. Incerca sa ma provoace sa ii dau iar Quit sau ban doar ca sa se simta el mai bine dar de fapt el a inceput sa imi dea quit incontinuu pana cand s-a potolit asa ca i-am facut un album frumos, pt acest abuz sper sa ia remove la Quit + -1 pt ca e prea mare abuz. Am inteles o data, de 2 ori dar nu de 1000 de ori ca un terminat, din pacate asta e generatia din ziua de azi le dai accesse si si-o iau in cap. Deci @Khajiit @Strumf @TheLord decideti ce e mai bine avand in vedere ca a facut abuz in prostie si nu doar pe mine ci si pe alti admini si jucatori de pe server.

  2. Thanks -=DangeR=-, Marco thanked for this post
    Likes NeuTroN liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Am si eu dovezi stai asa ca le dau aici.Stai sa le gasesc.Deci in acest link sunt 5-6 poze in care el injura,ma ameninta cu quit si inca 2 poze in care mi a dat quit https://imgur.com/a/JgRXfEb .Bafta!Sper ca te-am mai ajutat cu cva!

  4. Likes AdyTzu liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KingValy View Post
    Am si eu dovezi stai asa ca le dau aici.Stai sa le gasesc.Deci in acest link sunt 5-6 poze in care el injura,ma ameninta cu quit si inca 2 poze in care mi a dat quit https://imgur.com/a/JgRXfEb .Bafta!Sper ca te-am mai ajutat cu cva!
    Mulțumesc, dragule

    UP sa fie sus plus văd ca el nu are nimic de spus in privința dovezilor de mai in sus și nici nu vine cu un Argument pentru acțiunile respective.

  6. #4

    User Info Menu

    ba muie asta e pentruca i ai dat destroy lu MaTTox. MaTTOx e martor.

  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KingValy View Post
    Am si eu dovezi stai asa ca le dau aici.Stai sa le gasesc.Deci in acest link sunt 5-6 poze in care el injura,ma ameninta cu quit si inca 2 poze in care mi a dat quit https://imgur.com/a/JgRXfEb .Bafta!Sper ca te-am mai ajutat cu cva!
    Tu ca ce dracu te bagi? Te mai prind pe server te articulez iar. dupa ce i ai dat Destroy lu MaTTox degeaba ai tupeu a?

  8. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
    Tu ca ce dracu te bagi? Te mai prind pe server te articulez iar. dupa ce i ai dat Destroy lu MaTTox degeaba ai tupeu a?
    Si mai spui de ce ai luat ban, ti-ai raspuns singur la intrebare de ce. Are dreptul sa se bage atata timp cat are dovezi, nici regulamentul nu il sti pustane te mai miri de ce nu te inghite nimeni pe server. Uite ca raspunsul ti-i l-ai dat singur, astept sa il articulezi sa mai am motiv sa-ti dau ban. Ai primit ban pt abuz, normal ca tu pe Lord l-ai mintit ca ai primit ban degeaba dar de fapt ai primit ban strict pe actiunile tale, repet revizuieste-ti comportamentul ca sa fii respectat. Pana la urma suntem oameni nu animale dar tu dai dovada de animal.
    @Khajiit @Strumf hai cu si verdictul, nu are rost sa mai o lungim si sa ma cert degeaba cu jumate de creier.

  9. #7

    User Info Menu

    Eu l-am ruga pe @TheLord sa se uite in log-uri deoarece refuz sa cred ca a sărit pe tine fara sa-i faci nimic..pur si simplu n-as crede asta
    Adică dacă ar fii asa ar fi cel mai dobitoc însă nu cred , parerea mea. Sper sa nu deranjez pe cineva

  10. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Eu l-am ruga pe @TheLord sa se uite in log-uri deoarece refuz sa cred ca a sărit pe tine fara sa-i faci nimic..pur si simplu n-as crede asta
    Adică dacă ar fii asa ar fi cel mai dobitoc însă nu cred , parerea mea. Sper sa nu deranjez pe cineva
    Noul Khajiit tu esti?
    De ce mereu cand fac eu o reclamatie cuiva te bagi mereu fara sa stii ce se intampla? Vino cu dovezii sa imi demonstrezi ca eu am inceput si nu mai comentez, cred ca nu trebuie sa le spui lor sa verifice log ca stiu sa isi faca treaba destul de bine.

  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Eu l-am ruga pe @TheLord sa se uite in log-uri deoarece refuz sa cred ca a sărit pe tine fara sa-i faci nimic..pur si simplu n-as crede asta
    Adică dacă ar fii asa ar fi cel mai dobitoc însă nu cred , parerea mea. Sper sa nu deranjez pe cineva
    Sincer deja ma enervezi si pe mn.Ce naibi te bagi tu+ parerea ta ca a ta dar chiar e dobitoc uita te si la dovezile mele astept sa se verifice log-urile sa vezi ca eu nu i am fct nik lui ca sa imi dea.El e foarte dobitoc da pe nimic doar ca sa zicem ca ii furam killu sau zicem ca daca nu l omori e favor sau cva genul incepe sa ne injure logic injuram si noi si in loc sa dea gag actioneaza asa,deci sa nu te mai aud.Chiar daca noi avem o prietenie frumoasa deja ma cam enervezi

  12. #10

    User Info Menu

    Pai tu de ce cacat te bagi la reclamatie ? Doar reclamatu si cel care a facut reclamatia pot vorbi.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •