Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  5
Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #6

    User Info Menu

    Stai unpic sa te lamuresc la niste treburi prima data nu este limba maghiara ci este limba rusa si am scris acolo sa nu mai injure in liba rusa adica un fel de limbajul pe limba rusa nu voiam sa dau mute din prima voiam prima data sa il avertizez si sa intreb de ce injura care este problema.
    Nu mi se pare ok sa scrii asa ceva cand ai admin tu ar trebuii sa dai exemplu la jucatori nu sa injuri si daca zici "futemas in el de server ca are lag" nu injuri o persoana ,injuri serverul in sine.
    Nu am bustat pe nimeni am scris si la propunere daca nu ai vazut poti sa citest doar tu fara sa stii ce fac eu cu alti jucatori ma injuri si te duci dupa altii care spun porcarii si minciuni fara sa ma intrebi pe mine de ce fac treaba asta ca iti explicam doar e greu sa ma intrebi ca iti oboseste gura.
    Stai linistit ca eu ma gandesc inaite sa postez ceva si de acea am pus pozele aici ca nu are rost sa fac o alta reclamatie pentru doua poze si stai linistit ca eu o las sa scrie si el ca are loc.

    Daca vorbea in limba maghiara ai dat mute nu? Pana acum e ok doar cand a primit mute dupa a scris in engleza cum se vede si in poza si tu tot ai dat gag asta este problema ,daca pana acum nu realizeai. + de aia am dat ban 30 de minute cu motivul haipa ca injurea pe toata lumea si a iesit de mai multe ori de pe server si a intrat din nou si tot injura si nu am avut timp sa dau din meniu de admin motivul sau sa scriu alt motiv mai lung sa nu iasa de pe server din nou.

    Agent Eddy
    Last edited by dakk; 01-03-20 at 15:26.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •