Ma amuza ca tot tu poti raspunde la o reclamatie cu o alta dar mentalitatea lasa de dorit. Vad ca tu nu prea faci parte din generatia noastra care isi face prieteni dupa modul prin care vorbim dar tu poate nu ne intelegi cand glumim sau cand vorbim serios, prin urmare comportamentul tau de ignorant. Iti aduc la cunostinta ca eram cu icsde pentru ca cu el ma inteleg bine si faceam intr-adevar caterinca dar nu am provocat pe nimeni deoarece nu am fost reclamati de altcineva si nici de catre tine in ziua aceea cand ne am impresionat noi numele dandu ne Strumf si Lord si din nou la "Caterinca". In primul rand tu in ziua aia nu ai comentat in legatura cu nimic si nici nu ai fost bagat in seama. in al doilea rand cu cateva zile mai tarziu tot cand eram cu icsde te a apucat pe tine vitejia de a te deranja din treaba ta sa dai Minne + ban 16 ore pentru urmatoarele cuvinte: "Icsde nu ai cum sa joci de adminii astia retardati, ei strica tot" ? Atata te poate duce capul incat sa nu cunosti de gluma ? Cred ca te lasa varsta prietene si din nou nu ai fost bagat in seama si intrigarea la scandal era pe langa urechea ta. Mai bine ti-ai cauta sa te mai joci cu playerii cei noi ca tot devine serverul populat de copiii astia zilnic si tu ramai un ursuz. Abuzezi in prostie pentru un amarat de motiv si limbaj formulat la caterinca