Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie[REZOLVAT]

    ► Nick CS: gicu
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: KeNNNN VoDa STEAM_0:1:454895455
    ► Motiv: Aim hack
    ► Dovezi (poze): https://www30.zippyshare.com/v/qO1OPx4e/file.html

  2. #2

    User Info Menu

    +1, juca si inainte de a avea admin cu cod. gicu spune ca a ajuns pana in top si a luat admin+vip cu ajutorul acestuia

  3. #3

    User Info Menu

    da wa de 3 4 luni de cat timp joc pe sv fix acuma am aim cand am luat vip ))

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KeNNNN View Post
    da wa de 3 4 luni de cat timp joc pe sv fix acuma am aim cand am luat vip ))
    are demo bro nu vezi? ti-ai luat-o si in cap de cand ti ai luat admin

  5. #5

    User Info Menu

    Joci de mult mai timp pe server si-n plus pana si tu ai zis ca joci cu hack nu stiu exact daca am prins si pe demo.
    pacat ca nu mai am linkul de la contul tau de caramel
    Last edited by Vasilica; 02-03-20 at 17:42.

  6. #6

    User Info Menu

    +1 cand intra pe arena doar one tap uri da, altfel se vede pe filmare prea rau aim lock ul
    plus pe demo se vede clar cum ii sare tinta...

  7. #7

    User Info Menu

    pai da fratioru am zis de cat timp joc eu pe sv si fix acuma cand am primit vip ai sarit tu cu demo ca am eu aim
    de ce ai facut reclamatie acuma si nu ai dat ban cand ai vazut ca am aim ? si la faza cu dau doar tap uri am si eu cateva ore in jocul asta dar nu cred eu ca dau doar tap uri in fine nu vreau sa zic nimic astept sa vad ce zice TheLord sau Symbol

  8. #8

    User Info Menu

    se vede si pe demo ca nici macar nu ai tinta pe ei si le dai tap

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KeNNNN View Post
    pai da fratioru am zis de cat timp joc eu pe sv si fix acuma cand am primit vip ai sarit tu cu demo ca am eu aim
    de ce ai facut reclamatie acuma si nu ai dat ban cand ai vazut ca am aim ? si la faza cu dau doar tap uri am si eu cateva ore in jocul asta dar nu cred eu ca dau doar tap uri in fine nu vreau sa zic nimic astept sa vad ce zice TheLord sau Symbol
    Stiu ca ma bag ca ceva . Nu il cunosc eu de mult pe el. Dar nu cred ca ar juca cu coduri . Poate a jucat si asa . Dar daca avea coduri isi lua ban de mult . Si el a luat admin deabea azi , nu ? Asa ca aveai timp sa ii dai ban . Atat am avut de spus . Pup.

  10. #10

    User Info Menu

    se vede ca nu te-ai uitat la demo...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •