Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Mandru Propunere blockct

    Salut, as vrea sa fac o propunere despre blockct. As dorii sa nu mai aibe nimeni imun la aceasta comanda, ca mai sunt admini care n au mic si au grad mai mare de comandant. Cum este St-L Senior sta la ct fara mic si nu avem ce drq sa i facem. Pareriiiiiii ????????????????????

  2. #2

    User Info Menu

    dar sunt sa ieie -1, st sa isi piarda imunul ca tot asa nu ne ajuta cu nimic.. si intra ct fara micro si tot el se tine scai si ne spune ca are voie ct chiar daca n-are microfon asta-i noua!

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by electro_android View Post
    dar sunt sa ieie -1, st sa isi piarda imunul ca tot asa nu ne ajuta cu nimic.. si intra ct fara micro si tot el se tine scai si ne spune ca are voie ct chiar daca n-are microfon asta-i noua!
    Asa sunt ei coaie n ai ce sa le faci ))

  4. #4

    User Info Menu

    Poate ca nu am mai jucat eu de un deceniu, dar știam că merge chiar daca ai imun. In orice caz eu va zic sa o scoate ți de tot ca tot la ban se ajunge
    Normal ar fii sa nu va aplicați comenzi între voi sau un Polițist unui Şef P. de aia exista imun. Ne-am uitat gradele sau cum?

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rowst View Post
    Poate ca nu am mai jucat eu de un deceniu, dar știam că merge chiar daca ai imun. In orice caz eu va zic sa o scoate ți de tot ca tot la ban se ajunge
    Normal ar fii sa nu va aplicați comenzi între voi sau un Polițist unui Şef P. de aia exista imun. Ne-am uitat gradele sau cum?
    Ei bine acum ai imun la Aceasta comanda "blockct" Si unii admini sunt chiar...

  6. #6

    User Info Menu


    bun

  7. #7

    User Info Menu

    Senior ala intra ct fara mic si are imun...
    E o propunere buna ca sa nu mai avem imun la blockct

  8. #8

    User Info Menu


    S-ar crea mai multă zarva între admini și cearta. Ca majoritatea sunt puștani și se iau la cearta ca “de ce m-ai mutat cum îți permiți”
    După se încep cu înjurături, se da ban, minne etc și nu s-a rezolvat nimic, mai mult creezi cearta decât ordine pe server

  9. Likes #AleXuTz# liked this post
  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AdyTzu View Post

    S-ar crea mai multă zarva între admini și cearta. Ca majoritatea sunt puștani și se iau la cearta ca “de ce m-ai mutat cum îți permiți”
    După se încep cu înjurături, se da ban, minne etc și nu s-a rezolvat nimic, mai mult creezi cearta decât ordine pe server
    Inteleg fra, dar totus uni admini sunt chiar foarte "Prosti" De nu inteleg n ai mic nu intri ct.

  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
    Inteleg fra, dar totus uni admini sunt chiar foarte "Prosti" De nu inteleg n ai mic nu intri ct.
    Asta rămâne la decizia grașilor ce vor sa facă, dacă tu ii banezi îți iei -1 deci nici cum nu e bine, doar grași sa decidă ce se poate face aici. Inteleg ca e fustrant dar n-ai ce sa le faci dacă @TheLord și @Strumf nu vin cu o idee in legătura cu asta noi nu avem ce face nu cred ca Riști sa îți iei -1 doar pt cineva care e incompetent

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •