Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: R[rezolvat]

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    R[rezolvat]

    ► Nick CS: PandaMaxx
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: TikTok STEAM_1:1:5045617559
    ► Motiv: abuz admin
    ► Dovezi (poze): https://imgur.com/a/W1tUF4X

  2. #2

    User Info Menu

    eu am dat un !msay ( !msay cine foloseste rampa de speed = slay ) si tu tot continuai sa o folosesti , am dat slay , vine tony judecatorul si e un day nou ( noscope ) si el da aceelasi bind , eu iti dau kick pentru ca tu nu ai avut dreptate si mi-am luat revansa ca tu mi-ai dat kick atunci .... altceva nu mai ai ce sa spui copil plangaret

  3. #3

    User Info Menu

    nu ai voie , de aia e pusa rampa pe mapa ca sa o folosesti

  4. #4

    User Info Menu

    e pusa special pentru zile normale , nu sa zbori cu ea asa la day-uri ca alti se supara si pierdem din jucatori ...

  5. #5

    User Info Menu

    toti o pot folosii ... nu faci ce reguli vrei tu pe server , exista un regulament in caz ca nu stiai

  6. #6

    User Info Menu

    stiam ma rekterman .... dar chiar daca toti o pot folosii si acele persoane care le folosesc i omoara pe unii noi se supara si da leave , asa pierdem jucatori , TheLord vrea sa avem cat mai multi jucatori pe comunitate, nu sa pierdem mai multi jucatori.... asa ca calm nu plange ca nu am dreptate

  7. #7

    User Info Menu

    si tot n-ai vazut ca si tony a dat !msay , nush ce ai tu dar chiar semeni cu ugh07 ca mereu plangi la tot

  8. #8

    User Info Menu

    Vai de capu tau copile , esti rupt in gura , daca face un prost ceva trebuie sa faci si tu

  9. #9

    User Info Menu

    limbajul mai ... si nu , nu ma iau dupa alti admini , de aia vreau sa imi creez propria cariera , chiar daca is analfabetic sau ceva eu tot vr sa fac un bine la cineva , si inca ceva , nu te auto apara cu chesti inventate... a si iar esti un rekterman ed .... si eu am facut dreptate acolo , faptul ca tu nu stiai nu trb sa sari la bataie istant

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by panda14maxx View Post
    Vai de capu tau copile , esti rupt in gura , daca face un prost ceva trebuie sa faci si tu
    vai mersi de compliment nu trebuia

  11. Likes panda14maxx liked this post
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •