Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 9 of 9

Thread: propunere spec

  1. #1

    User Info Menu

    Vomit propunere spec

    salut as Propune cand intri pe server sa te joci nu sa stai spec care sta spec sa primeasca kick mai ales acuma cu corona asta vrea multa lume sa intre uneori si nu poate exp. green mancati-as sta cu orele spec ori te joci ori spec ce parere aveti despre asta? mai ales nu ar mai fi atata cearta pe server cu orele Pentru Grad nimeni nu are voie spec doar ct sau t. daca ai vreo treaba pur si simplu iesi nu te bagi spec.
    Last edited by iulian.21; 24-03-20 at 23:28.

  2. #2

    User Info Menu

    Propunere de cacat
    A zis Lord clar ca ce ne mânca în cur pe noi unde face orele.. are si dreptate daca vezi ca cineva sta la spec si dupa se baga ct pur si simplu il muti(ca presupun ca la asta te referi ca se baga toți ct).
    Si mai e si in regulament doar ca cine il mai citeste ca unii sunteti șmecheri donații și va doare n pl de regulament
    Dacă server ul nu este 32/32 nu aveti Nici un drept sa dati kick la afk.
    Dacă server ul este 32/32 atunci aveti dreptul sa dati kick la cei afk. (Din cate stiam se dădea kick si la boti dar nu mai merge)

    Last edited by Alex.#; 24-03-20 at 23:39.

  3. Likes TheLord liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Ba despre spec unii așa își fac orele nu știu dacă e deja implementat sau sa bage bozgoru după 10-15 min spec afk sa primești kick automat nu știu dacă e deja sper sa nu mă înșel.

  5. #4

    User Info Menu

    daca el are chef sa stea doar spec care e problema si ce treabă ai tu ca de ce sta el spec pentru ore ? Cand face cerere îi dai contra

  6. #5

    User Info Menu

    serios ba.. serios?!.. si de exemplu daca vrei sa mergi sa te caci.. nu poti sa te bagi sa stai spec 10-15 minute?!

  7. #6

    User Info Menu

    .

  8. #7

    User Info Menu

    Dar totusi pe mn Green deja ma enerveaza face ore si dupa vrea up pt activitatea lui calumea.Imi vine sa l banez pacat ca are imun daca nu ar avea...

  9. #8

    User Info Menu

    CONTRA, după cum a spus si Lord ce vă fute grija pe voi ce face altu la spec, daca are 20 minute jucate la teroristi sau o mapă are tot dreptul să stea la spec daca serverul nu este 32/32, veniti cu propuneri serioase nu bazaconii.

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    Propunere de cacat
    A zis Lord clar ca ce ne mânca în cur pe noi unde face orele.. are si dreptate daca vezi ca cineva sta la spec si dupa se baga ct pur si simplu il muti(ca presupun ca la asta te referi ca se baga toți ct).
    Si mai e si in regulament doar ca cine il mai citeste ca unii sunteti șmecheri donații și va doare n pl de regulament
    Dacă server ul nu este 32/32 nu aveti Nici un drept sa dati kick la afk.
    Dacă server ul este 32/32 atunci aveti dreptul sa dati kick la cei afk. (Din cate stiam se dădea kick si la boti dar nu mai merge)

    Mersi, nu mai trebuie sa imi obosesc tastele sa explic din nou,am scris deja asta si la o reclamatie si la un topic.

    APLICATI REGULAMENTUL CUM ESTE SCRIS, daca ocupa LOC si server-ul este 32/32 atunci oferiti KICK la afk spec, daca nu atunci ii puteti lasa acolo ca nu deranjeaza pe nimeni.


    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •