dReam. aici aka xXPhoenix cu o noua propunere care ar putea schimba staff ul JBGO-ului in totalitate daca ar aprobao T3m sau Thelord doar daca Tony M. , Yy ( cunoscut ca Ainsley ) , AssAssInsCreed si restu adminilor Cunoscuti si gud bois

Deci , vad ca eo sau chiar mai multi admini dam de admini fara creier care scot reguli care nu exista in regulament din cur , deci acesti admini vin zilnic , saptamanal , lunar , anual pe server si spun " nu ai voie sa faci / dai aia cu .. etc. ati prins ideea , dar cea ce vreau eu nu este sa fim de acord sa facem ceva cu acesti admini fara creier , este sa adaugam o regula care ar trebui citita de Admini OBLIGATORIE , asa ca aceasta Regula va fi postata de mine si va avea Sticky la Anunturi pe forum la JBGO.ALPHACS.RO doar daca este T3m si Thelord de acord . Deci domnilor , haideti sa gandim nu sa dam contra ca " haha fonix e handicapat si spune asta doar pentru ca el s a saturat de admini retardati ca el ahahaha " nu bai , eo cu Yy cunoscut drept Ainsley am avut o Problema cu Kymy care a scos reguli din cur si a amenintat din cate tin eo minte , eu am avut o problema si cu Placaj_M cunoscut drept _marius_alexandru_ care ne certam care avea dreptate si am facut 1-0 epic cu el , asa ca aceasta regula va fi infatata de tot Staff ul JBGO-ului . aceasta regula este

Admini / Staff-ul Jbgo-ului ar trebui sa nu inventeze Reguli si sa citeasca Regulamentul in TOTALITATE cuvant cu cuvant , egal ca l ai citit acu 2 luni sau acu 1 an , trebuie CITIT pentru ca am avut o mica schimbare in Regulament si anume Cuvantul Cheie ... Deci Daca unii Admini scot Reguli invetate de ei pe Cur si zic ca " lord si t3m au spus asta pe skype facebook discord etc. " trebuie confirmat de ei ( T3m sau TheLord ) pe Discord la Anunturi pe Server ul de discord al JBGO-ului , daca nu este confirmata atunci acei Admini care au scos Regula inventata pe Cur vor avea BAN 7 Zile ( !ban admin 10080 Regulament Necitit ) doar ca sa ne Facem siguri ca acel Admin v a citii Regulamentul , daca face lafel dupa 7 zile sau mai mult atunci i se mareste BAN-ul cu alte 7 zile ( !ban admin 20160 Regulament Necitit )

Care este Serios si De acord ca TheLord si T3m sa aprobe aceasta regula si sa faca Anunt cu Sticky sa dea , care nu este admin si zice " ahaha ala e retard si e nervos pe alti admini si face acest thread ca e retard ahhhahahah " va rog sa plecati de aici , pentru ca ce am zis aici poate Schimba Staff-ul JBGO-ului

Multumesc de Atentie