Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40
  1. #1

    User Info Menu

    Exclamare Propunere importanta[IMPORTANT, astept pareri]

    Salut!
    Am venit cu o propunere noua ce vreau sa fie luata in serios de catre totii cei care o sa faca post cu PRO sau CONTRA de asemena si un MOTIV serios pentru acel pro/contra
    Bun , m-am gandit ca @TheLord sa aleaga 4 persoane activte,serioase si care sa nu isi bata joc si sa aiba gradul de GENERAL care sa fac propunere de up adica
    Ex :
    Nick CS : Hades
    Nick-ul persoanei propuse : x
    De ce il propui ? : Pentru activitatea sa/ nus e joaca cu gradul si face treaba
    Are orele necesare : da
    Link GameTracker : .......


    Aceste 4 persoane vor sta cu ochii pe admini si daca vor vedea ca acestia isi fac treaba si sunt activi sa faca cerere de propunere pentru ei.Doar cele 4 persoane au voie sa faca propunerile de up, cei ce fac propunere si nu fac parte din cei 4 sa primeasca INFR , acestea se vor face o data la o luna in cazul fiecarui ADMIN dintre cei 4 .
    Sa zicem ca Ionut a luat ACC acum 2 SAPT si poate face cerere peste o sapt daca unul din cei pantru ii face propunere nu mai este nevoie sa faca si va primi up mai rapid
    Sa fie facut si un topic numit Propunerile UP sticky la " Cerere Admin" acolo se vor regasi cele 4 pers si data si cand a propus pe cineva de asemena si modelul de propunere ( ma voi ocupa chiar eu de editarea celor ce nu au acces la edit daca vrea Lord)
    De asemena ceilalti admini pot vota cu pro/contra propunerea


    Este o idee ce mi se pare buna , acum astept parerile voastre!



    Contact
    Discord : Hades #4532

    " 𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘𝖓’𝖙 𝖆𝖘 𝖘𝖊𝖗𝖎𝖔𝖚𝖘 𝖆𝖘 𝖙𝖍𝖊 𝖒𝖎𝖓𝖉 𝖒𝖆𝖐𝖊𝖘 𝖎𝖙 𝖔𝖚𝖙 𝖙𝖔 𝖇𝖊. "
    𝘽𝙪𝙧𝙣 𝙛𝙤r 𝙙𝙚𝙨𝙜𝙞𝙣



  2. #2

    User Info Menu

    Când am citit prima oara această propunere, m-am gândit să dau contra, dar m-am mai gândit și răspunsul meu va fi .
    Sincer cred că este o idee destul de bună și nu mă pot gândi la vreo întâmplare greșită, de exemplu să primească up instant din propuneri de la swat la comisar sau la ce grad ai acces la ban și să vină pe server cândva când sunt mulți OG-s fără grad pe server și acela care a primit up din propuneri să dea banall sau chestii de genu.
    Sincer eu zic să se accepte această propunere deoarece chiar cred că se merită un thread în forumul cu cereri admin.
    Scuze dacă am avut greșeli gramaticale sau ceva, dar sunt pă jumate adormit și cu Stranger Things pe fundal

  3. #3

    User Info Menu

    dc nu

  4. #4

    User Info Menu


    Din pacate cred ca esti mai nou printre noi asa ca ti-o spun frumos, deja exista acele persoane care fac propuneri doar ca se intampla destul de rar.
    Al doilea motiv ar fi ca ar exista o cearta pt cine sunt "acei 4" si nu are rost sa iscam o cearta din neant
    Al treilea motiv , daca ar fi cel putin 2-3 mai vechi (adica sa stie cum merg lucrurile pe server) ,altfel ar fi haos.

  5. #5

    User Info Menu


    dara ar fii cineva care ar avea voia sa propuna tu ai fii acela nu inca 3 pentru ca am intrat aseara pe sv am vrut sa ma simt bine =) si cam toti erau sub 14 ani ma refer la cei cu grade mai mari comisar/general si niste plozi ce au politist si sunt prieteni cu generali e logic ca generali o sa faca propunere pt "tovarsii lui" si asa o sa se ia upuri din prostie prin simplul fapt ca sunt prieteni si o sa se faca favorizari

  6. #6

    User Info Menu

    idem BANKAI

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by christian #gd View Post

    Din pacate cred ca esti mai nou printre noi asa ca ti-o spun frumos, deja exista acele persoane care fac propuneri doar ca se intampla destul de rar.
    Al doilea motiv ar fi ca ar exista o cearta pt cine sunt "acei 4" si nu are rost sa iscam o cearta din neant
    al treilea motiv , daca ar fi cel putin 2-3 mai vechi (adica sa stie cum merg lucrurile pe server) ,altfel ar fi haos.
    ai gresit serveru trag )))))))
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  8. Likes TheLord liked this post
  9. #8

    User Info Menu


    Eu cred ca este o idee destul de bună dar când va trebui să fie aleși cei 4 trebuie să vă ganditi bine să nu puneti copii din astia cu polițist și agent nu am nimic cu ei doamne fereste dar astia se cred prea smecheri, ar trebui ales cineva de genul Tony dacă este de acord Kakashi acești cu mai mult cap nu zic ca eu nu aș dori dar mna ☺

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Christian #GD View Post

    Din pacate cred ca esti mai nou printre noi asa ca ti-o spun frumos, deja exista acele persoane care fac propuneri doar ca se intampla destul de rar.
    Al doilea motiv ar fi ca ar exista o cearta pt cine sunt "acei 4" si nu are rost sa iscam o cearta din neant
    Al treilea motiv , daca ar fi cel putin 2-3 mai vechi (adica sa stie cum merg lucrurile pe server) ,altfel ar fi haos.

    Inteleg ce zici , nu sunt nou sa zic am 2 ani pe server , la faza cu cearta am zis clar ca Lord sa ii aleaga nu sa fie cu votare sau alta modalitate ...etc
    Unii chiar merita intelegi? Ai mai spus ca exista acele persoane , eu de cand sunt pe comunitate nu am vazut nici-o propunere ..... macar sa fie propuse alte persoane.... ceia ce am spus mai devreme nu a fost spus cu rautate dar vreau sa intelegi situatie oricum e opinia ta si parerea ta ce sunt bine venite si care arata si partea rea a propuneri si partea buna



    Quote Originally Posted by BANKAI. View Post

    dara ar fii cineva care ar avea voia sa propuna tu ai fii acela nu inca 3 pentru ca am intrat aseara pe sv am vrut sa ma simt bine =) si cam toti erau sub 14 ani ma refer la cei cu grade mai mari comisar/general si niste plozi ce au politist si sunt prieteni cu generali e logic ca generali o sa faca propunere pt "tovarsii lui" si asa o sa se ia upuri din prostie prin simplul fapt ca sunt prieteni si o sa se faca favorizari

    De aceia am zis ca Lord sa ii aleaga , nu cred ca Lord ar alege o persoana de acum 1 o luna pe sv cu General si tot ce trebe , nu , cateva persoane serioase care crede el ca sunt bune pentru asta , un ex ar fi Assasin omul nu a abuzat si e cum trebuie daca ar fi mai activ ar fi super
    Orium mersi de parere BANKAi astept si pareri de la ceilalti de genul cum vad ei propunerea
    Last edited by Hades; 28-03-20 at 21:26.



    Contact
    Discord : Hades #4532

    " 𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘𝖓’𝖙 𝖆𝖘 𝖘𝖊𝖗𝖎𝖔𝖚𝖘 𝖆𝖘 𝖙𝖍𝖊 𝖒𝖎𝖓𝖉 𝖒𝖆𝖐𝖊𝖘 𝖎𝖙 𝖔𝖚𝖙 𝖙𝖔 𝖇𝖊. "
    𝘽𝙪𝙧𝙣 𝙛𝙤r 𝙙𝙚𝙨𝙜𝙞𝙣



  11. Likes BANKAI. liked this post
  12. #10

    User Info Menu


    Eu cred ca este o idee destul de bună

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •