Salut!
Am venit cu o propunere noua ce vreau sa fie luata in serios de catre totii cei care o sa faca post cu PRO sau CONTRA de asemena si un MOTIV serios pentru acel pro/contra
Bun , m-am gandit ca @TheLord sa aleaga 4 persoane activte,serioase si care sa nu isi bata joc si sa aiba gradul de GENERAL care sa fac propunere de up adica
Ex :
Nick CS : Hades
Nick-ul persoanei propuse : x
De ce il propui ? : Pentru activitatea sa/ nus e joaca cu gradul si face treaba
Are orele necesare : da
Link GameTracker : .......


Aceste 4 persoane vor sta cu ochii pe admini si daca vor vedea ca acestia isi fac treaba si sunt activi sa faca cerere de propunere pentru ei.Doar cele 4 persoane au voie sa faca propunerile de up, cei ce fac propunere si nu fac parte din cei 4 sa primeasca INFR , acestea se vor face o data la o luna in cazul fiecarui ADMIN dintre cei 4 .
Sa zicem ca Ionut a luat ACC acum 2 SAPT si poate face cerere peste o sapt daca unul din cei pantru ii face propunere nu mai este nevoie sa faca si va primi up mai rapid
Sa fie facut si un topic numit Propunerile UP sticky la " Cerere Admin" acolo se vor regasi cele 4 pers si data si cand a propus pe cineva de asemena si modelul de propunere ( ma voi ocupa chiar eu de editarea celor ce nu au acces la edit daca vrea Lord)
De asemena ceilalti admini pot vota cu pro/contra propunerea


Este o idee ce mi se pare buna , acum astept parerile voastre!