Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 2 of 2

Thread: Update 4.8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Update 4.8

    1. Shop
    - Am adaugat un shop unde puteti cumpara sau vinde iteme.

    2. EasterEggs
    - Am adaugat /eastereggs. Acestea pot fi luate din data de 01 aprilie si pana pe data de 27 aprilie.
    - In fiecare zi se ofera un nou cadou. Fiecare cadou poate fi luat 1 singura data, iar daca nu este luat in ziua respectiva nu il mai puteti lua.
    - Daca intrati in fiecare zi sa revendicati oul atunci totalul primit va fi: 126,000$, 6 ore 30 min FLY, 3 Op Crates, 2 Custom Tags

    3. Hidden EasterEggs
    - Am ascuns niste oua prin zona spawn pe care atunci cand le gasiti si dati click dreapta primiti un mic premiu.

    4. Crates
    - Am schimbat Vote Crate. Acest crate inca ofera 4 premii doar ca nu mai are aceasi animatie.

    5. Login
    - Am adaugat inca o modalitate de login pe langa PIN.
    - La prima intrare dupa ce a-ti bagat pinul vi se v-a cere sa folositi comanda "/register PAROLA PAROLA"
    - Dupa ce vi-ati pus parola de fiecare data cand va conectati va trebui sa folositi comanda "/login PAROLA"

    6. Store
    - Am adaugat KIT-uri speciale la /store. Aceste kit-uri pot fi cumparate o singura data si au preturi ridicate.
    - Pentru a previzualiza kit-ul foloseste CLICK DREAPTA in /store pe item-ul reprezentativ.
    - Am scazut pretul pentru Blocks Crate (10.000$)

    7. Quests
    - Am adaugat mai multe questuri.

    8. Anti-Swear
    - Am adaugat mai multe cuvinte la sistemul anti injuraturi.

    9. Menu
    - Am schimbat putin interfata si designul meniului.
    - Am adaugat un buton care deschide AuctionHouseul din meniul principal.
    - Am adaugat un buton pentru a deschinde Clan Gui.
    - Am adaugat un buton pentru a deschide Shop-ul.
    - Am adaugat un meniu pentru a vedea accesele gradelor (helper,mod,admin), ale youtuberilor si ale rank-urilor cumparate.
    - Am adaugat kit-uri pe care le puteti cumpara o singura data din /store

    10. Chat
    - Am rezolvat problema cu spatiile in plus care apareau atunci cand nu aveati selectate taguri sau nu erati intr-un clan.
    - Am schimbat simbolul dintre informatii si textul din chat din ":" in "»"

    11. Ranks
    - Am adaugat un nou rank: MVP.
    - Am scazut preturile rank-urilor existente (VIP si VIP+)
    - Am schimbat accesele si permisiunile rank-urilor (le puteti vedea folsoind comanda /donate).

    Rank-urile existente sunt:


    12. Spawn
    - Am schimbat spawnul si warpurile. Multumiri lui ExcuuseeMee pentru ajutorul acordat.

    13. PvP
    - Am adaugat un sistem de punctaj la PvP.
    - Am adaugat leaderboard la warp PvP.

    P.S:
    - Am inceput sa retraduc serverul din Romana in Engleza desi inainte am zis ca o sa il traduc in Romana.
    - Nu am bagat versiunea 1.15.2 deoarece strica toate meniurile + pluginul de login.
    Last edited by 1S1S; 30-03-20 at 16:27.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •