Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere keywords

    Salut, m-am gandit sa se adauge niste raspunsuri automate atunci cand cineva scrie un cuvant pe chat. De exemplu, daca cineva scrie 'Ce inseamna fs?' serverul sa raspunda automat deoarece s-a scris cuvantul 'fs'. Cred ca o sa ajute playerii incepatori si o sa usureze munca celor din staff. Am sa las o lista mai jos cu niste cuvinte si niste raspunsuri care probabil vor fi adaugate:
    fs/freeshot - Nu aveti voie sa trageti in zombie care nu va ataca baza, se numeste FreeShot(FS) si este interzis!
    forum - WWW.ALPHACS.RO
    admin/helper - Pentru helper aveti nevoie de 30 de ore si o cerere pe forum.
    ore - Pentru a afla cate ore ai, intra aici(https://www.gametracker.com/server_i...5/top_players/) si scrieti numele in casuta de sus
    limite/obstacole/pixeli - 1CT=4 trasee/x4 - 2CT= 2 trasee/x2 - 3CT= Doar daca aveti doua intrari
    boost/scarita - Boost-ul este permis, daca zombie fac boost aveti permisiunea de a trage in ei fara a se considera FreeShot(FS)
    fr/freerun - Nu aveti voie sa trageti in zombie si sa alergati pe harta, se numeste FreeRun(FR) si este interzis!



    Sa aibe in cooldown de 30 de secunde sau 1 minut pentru a nu se face spam sau sa nu se activeze aiurea.

    Daca am ratat ceva important, va rog sa lasati jos acel/e cuvant/cuvinte si cu un raspuns pentru el/ele.
    Last edited by Buzatel; 30-03-20 at 22:30. Reason: FreeRun

  2. #2

    User Info Menu

    Ai uitat de fr in rest e ok Pro

  3. #3

    User Info Menu


    O idee buna si poate se baga si doua arme in shop ....

  4. #4

    User Info Menu

    Ar fii ceva...
    sPeeD.
    Zombie

  5. #5

    User Info Menu

    Eu ma gandeam sa fac un /info care sa deschida un tabel cu toate comenzile si questurile etc.
    Asta cu chatul nu stiu daca o sa bage in seama playerii mai "nabi" ca ei nu prea citesc chatul, mai asteptam sa vedem ce zic si ceilalti

  6. Likes Aerius, Buzatel, KillerElite liked this post
  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ano Original View Post
    Eu ma gandeam sa fac un /info care sa deschida un tabel cu toate comenzile si questurile etc.
    Asta cu chatul nu stiu daca o sa bage in seama playerii mai "nabi" ca ei nu prea citesc chatul, mai asteptam sa vedem ce zic si ceilalti
    Un mod care se accesează prin comenzile in chat /rules( in engleză) și /reguli( in română) ar fii de ajuns zic eu.

  8. #7

    User Info Menu

    Rezolvat

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •