Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Idee [propunere] zombie day

    Salut

    Propun, ca la ZOMBIE DAY, ori sa se scoata infinite ammo la CT, ori sa se mareasca HP-ul la T, sau sa se adauge ceva beneficii, daca CT prind o mapa cu zona ZOMBIE, este imposibil sa castige T, pt. ca au INFINITE AMMO

    Astept pareri...

    EDIT: Propun sa se adauge un GRAB la T...asa marim putin sansele.
    Last edited by Valy; 03-04-20 at 13:04.

  2. #2

    User Info Menu

    e mai bine asa.

  3. #3

    User Info Menu

    mai bine s-ar scoate gloantele infinite si s-ar dubla munitia gloantelor, de exemplu daca la ak sunt 30 de gloante, atunci sa fie 60 si sa aiba 180 munitie in total, adica pentru 3 incarcari

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -vaLy- View Post
    Salut

    Propun, ca la ZOMBIE DAY, ori sa se scoata infinite ammo la CT, ori sa se mareasca HP-ul la T, sau sa se adauge ceva beneficii, daca CT prind o mapa cu zona ZOMBIE, este imposibil sa castige T, pt. ca au INFINITE AMMO

    Astept pareri...

    EDIT: Propun sa se adauge un GRAB la T...asa marim putin sansele.
    Se ajunge dinou in trecut, înainte din ce țin minte aşa era.
    Ce folos are? Înainte câștigă numai t si acum dupa cum spui tu câștigă numai ct.
    Încearcă să propui ceva mai echilibrat sau deloc, inainte ne tot plangeam sa il scoată sau sa îi dea reverse.
    Pănă urma e mai bine asa, după mine.

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rowst View Post
    Se ajunge dinou in trecut, înainte din ce țin minte aşa era.
    Ce folos are? Înainte câștigă numai t si acum dupa cum spui tu câștigă numai ct.
    Încearcă să propui ceva mai echilibrat sau deloc, inainte ne tot plangeam sa il scoată sau sa îi dea reverse.
    Pănă urma e mai bine asa, după mine.
    Pai, parerea mea, am spus-o si mai sus, ceva echilibrat ar fii, un grab la T

  6. #6

    User Info Menu

    Eu stiam deja cand a zis skill ca a bagat gloante infinite la zombie day ca pe mapele unde CT au tunel o sa fie imposibil sa castige TERO atat timp cat cei de la CT fac 0 reload la arma, gen o mapa este pyramid, au 0 sanse zombalaii sa intre peste ei si cu hp infinit.

    Deci asteptam propuneri cum vreti sa fie la zombie day, gloantele nu cred ca o sa ramana infinite deoarece cum am zis, eram sigur ca se ajunge la situatia asta sa fie imposibil pentru TERO. Sau na daca vreti sa ramana asa atunci ramane asa, pe unele mape o sa fie imposibil pentru TERO iar pe altele o sa le fie usor, strict pe mapele unde au tunel/spot bun cei de la CT o sa fie imposibil pentru TERO.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Eu stiam deja cand a zis skill ca a bagat gloante infinite la zombie day ca pe mapele unde CT au tunel o sa fie imposibil sa castige TERO atat timp cat cei de la CT fac 0 reload la arma, gen o mapa este pyramid, au 0 sanse zombalaii sa intre peste ei si cu hp infinit.

    Deci asteptam propuneri cum vreti sa fie la zombie day, gloantele nu cred ca o sa ramana infinite deoarece cum am zis, eram sigur ca se ajunge la situatia asta sa fie imposibil pentru TERO. Sau na daca vreti sa ramana asa atunci ramane asa, pe unele mape o sa fie imposibil pentru TERO iar pe altele o sa le fie usor, strict pe mapele unde au tunel/spot bun cei de la CT o sa fie imposibil pentru TERO.
    După părerea mea mai bine le-ai scoate pentru ca oricum sunt Gloanțe Infinite in shop unde pot cumpara CT-i acest beneficiu. Însă ar trebui sa pui Day-ul acesta dupa timeleft-ul 15 ca sa faca bani CT-i pentru a putea cumpăra.Acum ramane la decizia ta.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Eu stiam deja cand a zis skill ca a bagat gloante infinite la zombie day ca pe mapele unde CT au tunel o sa fie imposibil sa castige TERO atat timp cat cei de la CT fac 0 reload la arma, gen o mapa este pyramid, au 0 sanse zombalaii sa intre peste ei si cu hp infinit.

    Deci asteptam propuneri cum vreti sa fie la zombie day, gloantele nu cred ca o sa ramana infinite deoarece cum am zis, eram sigur ca se ajunge la situatia asta sa fie imposibil pentru TERO. Sau na daca vreti sa ramana asa atunci ramane asa, pe unele mape o sa fie imposibil pentru TERO iar pe altele o sa le fie usor, strict pe mapele unde au tunel/spot bun cei de la CT o sa fie imposibil pentru TERO.
    1. Sa se scoată infinite ammo de la CT
    2. Sa se adauge mai mult HP atât la T cât și la CT
    3. CT sa primească automat când începe day-ul minigun, + încă alte 2 arme.
    4. CT sa își poată achiziționa din SHOP la un preț cât de cât OK infinite AMMO
    5. T sa poată cumpara din SHOP, ceva grenade care pot afecta CT.
    6. T sa aibă grab dacă se poate.
    Last edited by Valy; 04-04-20 at 18:55.

  9. Likes TheLord liked this post
  10. #9

    User Info Menu

    Deci am facut urmatoarele modificari:

    ◆ Au fost scoase gloantele infinite la Zombie Day
    ◆ La Zombie Day de acum echipa GARDIENILOR (dupa ce se deschid celulele) primeste 4 arme cu un INCARCATOR SPECIAL:
    ------ M4A1 care are primul incarcator cu 100 de GLOANTE dupa care cand incarcati din nou revine la valoarea default adica capacitatea de 30 de gloante.
    ------ AK47 care are primul incarcator cu 100 de GLOANTE dupa care cand incarcati din nou revine la valoarea default adica capacitatea de 30 de gloante.
    ------ DEAGLE care are primul incarcator cu 100 de GLOANTE dupa care cand incarcati din nou revine la valoarea default adica capacitatea de 7 gloante.
    ------ M249(minigun) care are primul incarcator cu 300 de GLOANTE dupa care cand incarcati din nou revine la valoarea default adica capacitatea de 100 de gloante.
    ◆ La Zombie Day de acum cei care sunt Zombie o sa aiba 3000 HP, nu 2000 HP cum era pana acum.


    In aceste modificari cei de la ZOMBIE au primit avantaj +1000 HP si cei de la CT au primit mai multe gloante, sa nu fie gloantele infinite si sa aiba toti o sansa.
    Daca tot nu este echilibrat atunci scrieti in acest topic ce modificari sa mai fac la acest DAY si ce sa mai scad/urc din ce am bagat mai sus!!!
    Presupun ca CT tot o sa fie prea puternic deoarece au in total 600 de GLOANTE de tras dintr-un foc fara sa REINCARCE armele deoarece ei pot schimba dupa ce golesc M4A1 pe AK47 dupa pe MINIGUN si dupa pe DEAGLE(daca nu luam deagle in calcul ca oricum trage incet atunci au 500 de GLOANTE de tras fara "oprire").


    Astept pareri, daca este totul okay asa atunci asa ramane!!!!!


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. Likes Valy liked this post
  12. #10

    User Info Menu

    UP ca sa fie printre primele ca le-am inchis pe toate si am rezolvat mai multe chestii!

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •