Quote Originally Posted by Dancila123 View Post
Prietene,eu i am dat kick lu mrioio,deoarece.Eu eram cu el pe discord,ne stim si in viata reala.Si stie bine ca nu imi place un sound si i am zis,ca daca il mai da in mijlocu rundei,ii dau kick=) eu i am dat kick,dar el nu s a suparat,a inceput sa rada,o sa ii spun,sa scrie si el.Sa vedeti ca asa e. La msay,cu faza cu boxu.Toti ce erau la box,stateau intr un colt si asteptatu sa se termine runda.Eu am dat msay,ca daca nu va atacati sau daca mai stati camp,va dau slay. La slap,am vrut sa ii dau unuia,ca era blocat si in loc sa apas pe 4,am apasat pe 3,pe 3 fiind ''Hades''.Mi am cerut scuze.Oricum,bafta ca ai facut reclamatiia,e prima de cand am general
Ba băiatule nu ma lua pe mine cu fazele tale
Nu se da kick din prima, nu ma interesează ca erai cu el pe discord ca va amuzați ca nush ce NU SE DA KICK DIN PRIMA.
La faza cu slap nu mai minți ca îți dă prostia pe afara dragul meu e clar ca ai vrut sa îmi dai mie ai și scris numele meu în chat și apoi te-ai amuzat nu ma lua tu pe mine ca ai scris admin si ai apăsat pe mine.
Și la faza cu msay NU EȘTI TU SIMON fac ce vreau eu, ma ascund, mă bat, fac b hop nu sunt obligat sa ascult de comenzi, ai întrat tu stăteam la heal timp de 7 sec gata ai sărit cu msay asa ca nu mai cauta tu scuze aiurea copil toxic ce ești cu mine nu îți merge . A da și ziceai ca e prima reclamație de când ai General, nu contează nene tot ce ai făcut când ai avut alt grad tot se ia în considerare stai lejer ești sancționat și asa.