Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamație GreenSpr@y [REZOLVAT]

    Nick CS: Tw!X.
    Nick admin/player reclamat: GreenSp@y
    Motiv: Amenițări,comportament neadecvat și obținerea unei activități pe server mare datorită "staționării" la spectatori fără a ajuta player-ii la nevoie pentru o atmosferă prielnică jocului.
    Reguli incalcate: Capitolul I din regulamentul adminului.
    Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/OSzae
    Rog persoanele care mai au dovezi să răspunda acestei reclamații.
    Mulțumesc pentru atenție!

  2. #2

    User Info Menu

    https://imgur.com/a/OSzae
    Dupa cum poti vedea din dovezile tale , senior ma ameninta ca imi face reclamatie daca mai stau spec , serverul nu era full , nu inteleg de ce imi faci tu reclamatie ca nu ai nici o treaba , eu nu cred ca am amenintat pe cineva si erau si alti admini pe server nu numai eu (HeadShoot , Senior , bobita)
    Last edited by Kser; 05-04-20 at 12:05.

  3. #3

    User Info Menu

    twix nimeni nu te a amenintat pe tn eu intru de la 7 sau 6 dim pe sv si nu vad amenintari decat pe drak ca imi face recla daca nu il mut ct )

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by bobita View Post
    twix nimeni nu te a amenintat pe tn eu intru de la 7 sau 6 dim pe sv si nu vad amenintari decat pe drak ca imi face recla daca nu il mut ct )
    E adevărat că nu am primit amenințări la adresa mea,dar restul motivelor?��

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Robert. View Post
    E adevărat că nu am primit amenințări la adresa mea,dar restul motivelor?��
    Eu nu inteleg care este ,,amenintarea" si ,,comportamentul neadecvat" .Nu stiu ce problema ai tu ca ,,stationez" spec (erau mai multi admini online ,nu eram numai eu , am mai spus chestia asta inca o data)

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GreenSpr@y View Post
    Eu nu inteleg care este ,,amenintarea" si ,,comportamentul neadecvat" .Nu stiu ce problema ai tu ca ,,stationez" spec (erau mai multi admini online ,nu eram numai eu , am mai spus chestia asta inca o data)
    Nu este prima dată când te surprind spectaror fără a-ți îndeplini sarcinile pe care ți le-ai asumat din momentul primirii gradului.Regret că nu am mai multe dovezi pentru "staționările" tale(dacă tot ai intrat in horă).
    Promit că nu se va mai repeta.
    Best wishes

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GreenSpr@y View Post
    https://imgur.com/a/OSzae
    Dupa cum poti vedea din dovezile tale , senior ma ameninta ca imi face reclamatie daca mai stau spec , serverul nu era full , nu inteleg de ce imi faci tu reclamatie ca nu ai nici o treaba , eu nu cred ca am amenintat pe cineva si erau si alti admini pe server nu numai eu (HeadShoot , Senior , bobita)
    1.Poza trimisă de tine nu are nicio legătură cu reclamația;
    2.Este adevărat că nu era full server-ul,dar cu player-ii care doreau ajutor și anumite explicații despre modul de joc cine se ocupa,din moment ce tu erai afk?;
    3.Aștept dovezi pentru celelalte motive pe care,bănuiesc,nu ți le vei asuma sub nicio formă,că na,suntem șmecheri.
    4. http://imgur.com/a/gDTt8MY
    Făcând o mică comparatie între activitate și scor se poate observa că nu a fost prea mult la joc,
    iar scorul din zilele trecute e rezultat doar datorită faptului că după câteva mape bune de stat la spectator intră direct ct fără niciun stres.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Robert. View Post
    1.Poza trimisă de tine nu are nicio legătură cu reclamația;
    2.Este adevărat că nu era full server-ul,dar cu player-ii care doreau ajutor și anumite explicații despre modul de joc cine se ocupa,din moment ce tu erai afk?;
    3.Aștept dovezi pentru celelalte motive pe care,bănuiesc,nu ți le vei asuma sub nicio formă,că na,suntem șmecheri.
    4. http://imgur.com/a/gDTt8MY
    Făcând o mică comparatie între activitate și scor se poate observa că nu a fost prea mult la joc,
    iar scorul din zilele trecute e rezultat doar datorită faptului că după câteva mape bune de stat la spectator intră direct ct fără niciun stres.
    1.Poza pe care am trimis-o este a ta
    2.Erau si alti admini pe sv nu numai eu (AM MAI ZIS DE 2 ORI)(ai gasit tu repede motiv sa nu mai stau afk)
    3.Dovezi pentru ce? ca am zis de 2 ori taci drq si i-am spus lui senior sa-mi faca reclamatie?
    4.Care-i problema ta ca stau spec?
    Last edited by Kser; 05-04-20 at 16:27.

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GreenSpr@y View Post
    1.Poza pe care am trimis-o este a ta
    2.Erau si alti admini pe sv nu numai eu (AM MAI ZIS DE 2 ORI)(ai gasit tu repede motiv sa nu mai stau afk)
    3.Dovezi pentru ce? ca am zis de 2 ori taci drq si i-am spus lui senior sa-mi faca reclamatie?
    4.Care-i problema ta ca stau spec?
    Problema mea este că nu-ți faci datoria,INDIFERENT DACĂ MAI SUNT ADIMINI PE SERVER SAU NU!

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Robert. View Post
    Problema mea este că nu-ți faci datoria,INDIFERENT DACĂ MAI SUNT ADIMINI PE SERVER SAU NU!
    Ce datorie sa-mi fac? nu era nici un conflict intre voi

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •