Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  26
Results 1 to 10 of 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    [Propunere]Scoala Photoshop

    Nume: cosma
    Prounere: adaugare sub-categorie Scoala Photoshop la sectiunea Design
    Poze(daca este cazul):
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: In primul rand ar ajuta membrii comunitati, cei incepatori, sa se dezvolte si sa invete bazele photoshop-ului, iar mai apoi sa ajute la randul lor la sectiunea de cereri, din moment ce la sectiunea de cereri raspund doar 2-3 persoane.
    In al doilea rand l-ar ajuta pe Lord. De exemplu, acuma cand s-au adaugat creatiile de Paste, la cererea lui Lord au raspuns doar designerii; asa daca aveam aceasta sub-categorie, posibil ca Lord sa fi avut mai multe optiuni de unde sa aleaga, nu doar de la designeri.
    In al treilea rand ar putea aduce comunitatii o gramada de membrii noi, deoarece pe alte comunitati mari nu exista aceasta sub-categorie, iar unde exista este inactiva.
    In al patrulea rand, sectiunea Design este cea mai vizualizata sectiune ( dupa cea de cs 1.6 si poate csgo ) si nu cred ca ar avea probleme cu inactivitatea sau sa fie considerata aceasta noua sub-categorie ''moarta''
    Stiu ca exista sectiunea de tutoriale dar una e sa iti explice cineva direct decat sa stai tu sa cauti pe youtube un tutorial anume, care poate nici nu exista, si sa te uiti de 5-6 ori la el sa iti dai seama oare ce a vrut sa faca tipul ala, iar alta e sa iti dea cineva indicatii, sfaturi si resurse proprii.

    La aceasta sub-categorie, fiecare designer care doreste sa se implice si are timp, va prelua un membru care va parcurge 10 lectii, pentru care va primi note, iar la finalul celor 10 lectii, in functie de media notelor, o sa primeasca o diploma ( facuta de designeri ) care il va ajuta la o eventuala cerere de designer.
    Am discutat aceasta propunere si in topic-ul de discutii libere a designerilor; sunt designeri care au fost de acord, sunt designeri care nu
    Daca aceasta propunere o sa fie aprobata, am sa ma ocup de ea impreuna cu acei designeri care vor sa se implice.
    Merita incercat, macar o luna, doua, sa vedem cum decurge treaba.

    2. Votarea cu pro sau contra fara a iti argumenta decizia duce la warning.
    Last edited by cosmaa; 15-04-20 at 21:38.

  2. Likes JuveT., TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •