Salutare dragutilor , m-am gandit mai mult daca sa mai fac sau nu un concurs deoarece deja sunt 4 concursuri organizate, dar stiu ca voua va place sa faceti meme-uri si sunt sigur ca o sa fie participanti am decis sa fac si acum acest concurs, sper ca o sa fie participanti multi ca si pana acum si ca o sa va placa acest concurs !
Fara sa o lungesc prea mult sa trecem la ce aveti de facut,regulament si desigur premii!

Ce aveti de facut?
Aveti treaba foarte simpla! Trebuie sa creati un MEME cu tematica de PASTE si JBGO.ALPHACS.RO !(cititi punctul 2.)

Regulament & Informatii:

1. Nu aveti voie sa luati poze gata facute de pe internet! Automat postul nu o sa fie luat in considerare !
2. Meme-ul trebuie sa fie cu TEMATICA DE PASTE si JBGO.ALPHACS.RO, puteti sa faceti MEME care sa nu aiba tematica de PASTE si sa participati cu el, cei care fac cu tematica ceruta au mai multe sanse sa castige dar si cei care nu fac cu tematica asta au sanse sa castige orice loc!
3. Aveti voie sa faceti meme cu oricine de pe forum/server in limita bunului simt !
4. Puteti face pe orice template doriti voi meme-ul doar sa fie cum am specificat la punctul 2. !
5. Nu aveti voie sa participati cu un meme deja facut in alt topic(doar daca este al vostru) sau facut de alt user !
6. Nu aveti voie sa participati cu un meme de la editiile mai vechi ale acestui concurs!
7. Meme-ul trebuie sa contina undeva neaparat textul JBGO.ALPHACS.RO !
8. Cum s-a mai spus , aveti voie sa faceti cu orice/despre orice MEME in limita bunului simt (riscati chiar descalificare) !
8. Puteti sa faceti si MEME-uri alternative dar aveti dreptul sa participati doar cu un singur MEME !(vezi model mai jos)

Model inscriere:

Nick CS:
Link STEAM PROFILE:
Link poza meme cu care participi:
Link meme-uri alternative(nu este obligatoriu):
Am citit Regulament & Informatii (DA/NU):

Premii:

Locul 1: +1 si VIP+CE VREI TU 1 luna
Locul 2: VIP+CE VREI TU 1 luna
Locul 3: VIP sau CE VREI TU 1 luna

CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre +1 GRAD/1 Luna VIP/1 Luna Sound ! Daca de ex. ati castigat VIP+CE VREI TU , puteti linistiti sa alegeti la CE VREI TU inca o data VIP si o sa primiti 2 (doua) LUNI , asa si la SOUND sau +1!

Acest concurs se inchide pe data de 27/04/2020 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

A mai trecut deja un an, parca acum cateva zile am organizat concursul de Craciun si chiar cele de pastele trecut, acum cu corona asta trece FOARTE rapid timpul cand stam si nu prea facem nimic, dar cu aceste update-uri sper ca va facem sa va simtiti mai bine in carantina si sa nu va plictisiti si desigur sa va distrati cat mai mult in timpul sarbatorilor!
Cu ocazia asta va dorim Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, o vacanta cat mai placuta, deoarece acum normal trebuia sa avem vacanta si multa bafta la acest concurs!
Va iubix si va pupix dragutilor !