Nick: Denisz
GameMode: BuGGeD
Specificari:

1.Comanda /ah rescrisa cu toate comenzile de admin in GM trecute acolo

2.Nu are comenzi ascunze, am verificat gamemode si toate include-urile

3.Adaugata comanda /set (sincer am mai economisit din randuri)

4.Adaugat un chat pentru cei cu premium (este din primul proiect inainde sa il fac bugged)

5.Adaugata o factiune(doar de asta am avut timp) acesta este TAXI LV, mafiile le puteti face si voi.

6.Am contorizat orele jucate, acum arat si minutele jucate pe server.

7.In gamemode este un sistem de roll care este momentan dezactivat, doar stergeti "//" si "/*" si adaugati Roll in baza de date, va descurcati voi ca sunteti baieti destepti.

8.Inainte culoarea la nume nu o salva, acum am facut sa se salveze culoarea

9.Adaugata comanda /acolor pentru helper si admin.

10.Adaugata comanda /askin pentru scripter, este legata de estifondator.

11.Un sistem de rainbow, am vrut sa il scot dar m-am gandit si l-am lasat, acum voi puteti sa faceti ce vreti cu el, comenzile de folosire ale lui sunt in /ah.

12.La admin 7 este gradul de scripter, acum cand scrii pe /e sau pe /a apare ca Scripter

13.Au fost scoase comenzile de event, erau inutile.

14.Chatul helperilor este de acum /e.

15.Comanda /fv este acum /arepair.

16.Acum poti da /vre direct din masina, inainte trebuia sa pui ID

17.Comanda /spawncar a fost modificata, te pune in ea si iti seteaza automat 2 culori alese de server.

18.Daca doriti sa va deschideti server, playerii ce le trebuie licente au la indemana comanda /getlic.

19.Adaugata comanda /go.

20.Am creeat eu 2 comenzi /gotohqa si /gotohqh pentru admini si helperi, daca doriti le puteti trece in /go daca nu le lasati asa, ele sunt trecute in /ah.

21.A fost adaugata comanda /gotoa unde te duce la aeroport LV in vw 0.

22.A fost adaugata comanda /gotobiz (evident ca am luat-o de la edison, nu am stat sa o fac de la 0).

23.Sistem de /fnc ca sa iti schimbi numele trebuie ca un admin sa iti accepte numele, chiar daca il iei din shop.

23.Editate si adaugate comenzile /anno si /announce2.

24.Ca norma de siguranta cand pui parola de la rcon corect sa iei kick, daca esti ownerul serverului iti poti da admin din baza de date.

25.Comanda /fspec si /fchat au fost adaugate.

25.Comanda /cmc (clearmychat) a fost adaugata.

Sursa dowload (link): https://www12.zippyshare.com/v/BXBJ5Fml/file.html