Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: iara cu oitc

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    iara cu oitc

    am mai spus o si inca o s o mai spun " Scoti OITC sau Scoti TOATE Day urile din !setday si ramane doar OITC " ...
    oamenilor si dragi playeri , nu exista acolo un !setday in care exista doar un amarat de day pe nume oitc , juca ti si voi alt day cum ar fi FFA sau Zombie sau Zeus etc. , nu e normal sa existe un server de jailbreak 39/39 de 4 ani si sa se joace doar OITC OITC OITC OITC , dude ... i mean , wtf , exista si alte day uri ... jucatile domle' pe alea ca de aia exista mai multe day uri , nu doar sa jucati oitc ca aia e pe prima lista si apasati pe ala de lene , dani 8.Next si cauta ti acolo un day interesant ...
    Cei care vin cu se joaca pe server cu mare Tryhard si Toxicitate ... daca aduce ti vorba despre alt scuze care se leaga de contra ca " dc sa scoti day ul nostru preferat ?! " sau etc. atunci sunte ti lafel Tryhard si Toxici...
    Admini ( pentru ca playerii nu stiu de forum ) da ti daca ati vrea remove la oitc "

  2. #2

    User Info Menu


    Meh,oitc e fain
    danaiancu77 Comisar-Vip

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Darius170907 View Post

    Meh,oitc e fain
    danaiancu77 Comisar-Vip
    e fain dar numa acel day se joaca , prefer sa iau ban o zi decat sa se mai joace acel day

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by xXPhoenix707 View Post
    e fain dar numa acel day se joaca , prefer sa iau ban o zi decat sa se mai joace acel day
    oricum ai luat ban permanent, nu e ca si cum ar fi prima data

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by xXPhoenix707 View Post
    am mai spus o si inca o s o mai spun " Scoti OITC sau Scoti TOATE Day urile din !setday si ramane doar OITC " ...
    oamenilor si dragi playeri , nu exista acolo un !setday in care exista doar un amarat de day pe nume oitc , juca ti si voi alt day cum ar fi FFA sau Zombie sau Zeus etc. , nu e normal sa existe un server de jailbreak 39/39 de 4 ani si sa se joace doar OITC OITC OITC OITC , dude ... i mean , wtf , exista si alte day uri ... jucatile domle' pe alea ca de aia exista mai multe day uri , nu doar sa jucati oitc ca aia e pe prima lista si apasati pe ala de lene , dani 8.Next si cauta ti acolo un day interesant ...
    Cei care vin cu se joaca pe server cu mare Tryhard si Toxicitate ... daca aduce ti vorba despre alt scuze care se leaga de contra ca " dc sa scoti day ul nostru preferat ?! " sau etc. atunci sunte ti lafel Tryhard si Toxici...
    Admini ( pentru ca playerii nu stiu de forum ) da ti daca ati vrea remove la oitc "
    Pustiule dacă tot ești atât de SATURAT DE OITC propune un alt day care sa îl înlocuiască OITC dacă tot te plângi atat
    Ultima data când am întrat (acum câteva zile) a fost dat doar o data OITC a mai fost dat și Zombie și FFA și no scope asa ca nu te mai plânge atât.

    Dacă tot se te plângi atât vino și cu un day care sa fie plăcut de sv



    Contact
    Discord : Hades #4532

    " 𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘𝖓’𝖙 𝖆𝖘 𝖘𝖊𝖗𝖎𝖔𝖚𝖘 𝖆𝖘 𝖙𝖍𝖊 𝖒𝖎𝖓𝖉 𝖒𝖆𝖐𝖊𝖘 𝖎𝖙 𝖔𝖚𝖙 𝖙𝖔 𝖇𝖊. "
    𝘽𝙪𝙧𝙣 𝙛𝙤r 𝙙𝙚𝙨𝙜𝙞𝙣



  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hades View Post
    Pustiule dacă tot ești atât de SATURAT DE OITC propune un alt day care sa îl înlocuiască OITC dacă tot te plângi atat
    Ultima data când am întrat (acum câteva zile) a fost dat doar o data OITC a mai fost dat și Zombie și FFA și no scope asa ca nu te mai plânge atât.

    Dacă tot se te plângi atât vino și cu un day care sa fie plăcut de sv


    denisz
    comisar zis si sclavul lui cosmaa

  7. #7

    User Info Menu



    alta propunere inutila

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Lamaie? View Post


    alta propunere inutila
    la ce mai scrii ? sa iei infraction sau ce...

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by xXPhoenix707 View Post
    la ce mai scrii ? sa iei infraction sau ce...
    Iei tu inf la cat de prost esti pur si simplu o propunere inutila nu o pot descrie altcumva sau in mai multe cuvinte.

  10. #10

    User Info Menu

    Oitc is love oitc is life
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •