Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  13
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie IMMEEE (user - co moderator)

    inceputul meu a fost in 2017 decembrie (aveam 10 ani, ca sa intelegeti ziua mea de nastere este pe 21 februarie) cand am zis sa incerc si eu cs go sa vad ce este atat de fain la jocul acesta. prin 2018 februarie am zis sa incerc si serverele pentru ca am vazut la un youtuber modul jb am zis sa caut si eu un server si am gasit jbgo.alphacs.ro aici a fost inceputul meu ma numeam al3xbomb daca ma mai tin minte admini vechi de ex @BANKAI @Hades- @AssAssiNsCreeD demonic si donzewu dar cred ca respectivul sa lasat. dupa am gasit forumul aveam 11 ani pentru ca eram micut nu prea stiam sa imi fac cont de forum asa ca am cerut discordul lui @TheLord unui admin pe nume romaniajoker sau ceva de genu,
    dupa m am rugat de Lord sa imi dea politist pentru ca eu nu stiam sa imi fac forum si ii ziceam lui lord ca stiu sa imi fac dar nu am chef nu ma ducea mintea cam pe la finalul 2018 am primit politist dupa am facut cerere de agent normal am luat respins ca nu aveam ore pentru ca atunci eu mi am schimbat numele in IMMEEE dar am facut orele si dupa am luat agentul eram foarte fericit dupa am zis sa mai incerc si alte servere din comunitate am gasit arena nu prea ma impresionat asa ca am intrat pe surf m am jucat am acum vreo 10 ore si m am pliticsit , dupa am inceput sa ma imprietenesc cu @ATKapa andrei god ( dupa ce a dat andrei god ban all pe sv mi am dat seama ca nui un prieten bun ) cu rexarex cred ca asa il chema okay m am gandit sa fac cerere de S.W.A.T luasem accept si eram foarte fericit pe cand eu eram aproape sa iau comisar am dat de @xXPhoenix707 era un baiat dragut si i am dat pro la cererea lui de politist ne-am imprietenit si de atunci vorbeam cam mereu dupa a intrat andrei pro nu ma gandeam ca si el o sa fie un baiat decent dar de cand a luat admin mi se parea ok si inca suntem prieteni, Ok pentru ca mi se stricase laptopul nu am mai putut juca cs go. Dupa 6 luni m am plictisit de jbgo si am zis sa joc arena am dat de ptd kenn eddy si multi alti sunt inca niste admini ok incet incet eu m am imprietenit cu kenn (kennnn voda) el ma motivat sa fac cerere sa devin admin acum sunt staff, nu intrebati dar decand joc pe arena stau mai mult pe forum si acum ajungem la cum am ajuns eu co mod ei bine eu aveam pe atuncea 150 de posturi parca si am gasit sectiunea de desing am facut si eu o cerere de avatar si am primit un edit care mi a placut foarte mult ( pe atunci inca aveam pe forum numele TheAlex1120 https://alphacs.ro/showthread.php?11...eee#post541148 dupa am aflat ca puteam face cerere doar cu nickul care il aveam pe forum , dupa eram sigur ca exista ceva unde imi pot schimba numele cand am gasit sectiunea de cerere schimbare nick si am vazut ca imi trebuie 200 posturi am crezut ca nu o sa le fac dar uite ca am reusit pe la 12-13 ani nu mai tin minte aveam numele immeee mersi @bLue primul lucru a fost sa fac cerere de poza si tot asa am ramas impresionat de rezultat dupa am vazut ca pot deveni admin pe forum dar imi trebuia 2 zile in total eu aveam 12 ore dupa m am pus pe treaba si insfarsit am facut orele mi a luat mult dar am reusit fix de paste eu am luat accept si am devenit server admin fix in seara aia am dat de cautam moderatori pentru categorii aici 1354.PNG eu vream sa fiu co moderator la minecraft dar din pacate cand am vazut eu mesajul locurile libere nu erau editate asa ca am dat cerere de co mod la categoria cs go ii multumesc lui @F-A-N-T-O-M-A ca mi a dat acceptt inca sunt in ,,teste,, aceasta este a treia zii de cand am luat co mod si sper sa raman mai am 4 zile in teste , daca o sa reusesc sa ies din teste sper ca la un moment dat sa devin si moderator.
    cam atat a fost cu evolutia mea nu a fost cine stie ce dar eu zic ca merge , va multumesc ca ati citit evolutia mea
    Last edited by alex.; 21-04-20 at 22:05.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •