Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  23
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1

    User Info Menu

    [BB]Ultimul concurs de paste

    Salut. Iata ca dam startul si la al treilea concurs de pe server. Al treilea si ultimul totodata.
    Ce trebuie sa faceti la acest concurs? Acest concurs consta in povestirea unei intamplari amuzante de pe server. Intamplarea trebuie sa fi avut loc de cand e serverul asta (al meu, a lui Blue si al lui KillerElite, nu cele vechi), pana in prezent.
    Fiecare participant va lasa un reply in topicul asta dupa modelul de mai jos. Va fi doar un castigator la acest concurs!

    Model de participare
    Nickname BB:
    Amintire de pe server:


    Warning: In amintirea povestita de voi nu trebuie sa fiti neaparat participanti, puteti povesti ce ati vazut pe server ca faceau unii si vi s-a parut amuzant etc.


    Intamplarea cea mai amuzanta va fi premiata cu +1, VIP o luna si 2000 credite pe server. Daca castigatorul nu are admin, va primi Helper + VIP o luna si 2000 credite. Daca castigatorul are gradul de ,,Zombie" sau mai sus, va primi doua luni VIP si 2000 credite.

    Va multumim mult pentru participarea la oricare dintre concursuri si va asteptam si la urmatoarele!
    Sarbatori fericite si linistite va dorim!

  2. Likes Blue liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Nickname BB:JuveT.
    Amintire de pe serverai eram pe server,tin minte ca era si sky down,si ne jucam noi acolo.de odata intra unu si ce face baiatu meu.Deschide microfonul si pune manele))).a durat vreo zice minute,dupa a inceput pe chat sa cante.Peste 6 minute,omu meu punea manele si pe microfon,canta si pe chat
    Pana la urma,baiatu era builder si gen a murit din prostie.A dat un rage=]]]].si cam atat.
    Va pwp.

  4. Likes KillerElite liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Nickname BB: RocKy
    Amintire de pe server: Cand am primit Slot si Killer era fericit pentru mine si Restu lumi era impresionata

  6. Likes KillerElite liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    nickname bb: Navy
    amintire de pe server; cu atatia copii ce amintiri sa ai ma frate ,ca nu au mai mult de 10 ani uni,amintiri da ,pe fostu bb a lui catalin,ryu ,unde erau jucatoti experimentati,si cu simtul umorului,aici astia fac ce vor ei!

  8. Likes JuveT., RayzeL liked this post
  9. #5

    User Info Menu

    Nickname BB: O_Dai_Cu_Vali
    Amintire de pe server: Eram pe sv si era pe sv si un baietel mai mic de 9-10 si astea faceau misto de el si el zicea ca ne spune la parintii lui.Sa unu i a facut faza cu mi l sugi eram si confa si pe sv ba si saracu' copil a inceput efectiv sa planga ))

  10. Likes KillerElite liked this post
  11. #6

    User Info Menu

    Nickname BB: sPeeD.
    Amintire de pe server: Cand mai abuza O_Dai_Cu_Vali si cand ii spunea ca avem dovezi cu el spunea ceva de genu:,,A pai puteti sa imi faceti reclamatie ca eu oricum ma las,, SI defapt nu se lasa de sv. Si toti admnii bine nu chiar toti, faceau chestia asta ca sa vada ce va spune Vali si bineinteles ca spunea tot timpul,,Puteti sa imi faceti reclamatie ca oricum ma las de sv,, Tot sv(adminii) se amuzau=)

  12. Likes JuveT., Illegal, KillerElite liked this post
  13. #7

    User Info Menu

    Model de participare
    Nickname BB: xDanyTNT
    Amintire de pe server: vali a dat vote si a zis , "tatica eu dau vote" , eu : pai omule e fondator on , nu-mi pasa =]]]

  14. Likes KillerElite liked this post
  15. #8

    User Info Menu

    Nickname BB: Buzatel
    Amintire de pe server: Cand a luat rocky slot si a tipat pe discord 'multumesc buzatel' dar killer ii bagase slotu si noi radeam pe admin chat










  16. Likes KillerElite, Illegal, JuveT., Morgan liked this post
  17. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by sPeeD.Leg. View Post
    Nickname BB: sPeeD.
    Amintire de pe server: Cand mai abuza O_Dai_Cu_Vali si cand ii spunea ca avem dovezi cu el spunea ceva de genu:,,A pai puteti sa imi faceti reclamatie ca eu oricum ma las,, SI defapt nu se lasa de sv. Si toti admnii bine nu chiar toti, faceau chestia asta ca sa vada ce va spune Vali si bineinteles ca spunea tot timpul,,Puteti sa imi faceti reclamatie ca oricum ma las de sv,, Tot sv(adminii) se amuzau=)
    Am avut intentia sa ma las dragul meu.Si tu abuzezi lasa vrajala,la cate poze am cu tine cand abuzai in cs strike nici nu mai am memorie.Oricum am avut intentia sa ma las.

  18. Thanks sPeeD.Leg. thanked for this post
  19. #10

    User Info Menu

    Nickname BB: lambda
    Amintire de pe server: Eram cu un prieten pe insta si vb pe camera. Si l-am chemat pe bb . Bun , eram aman2 la ct si eu luam pise si il ridicam in sus (el nu avea parasuta) si ii dadeam drumul jos si murea dupa ma injura de toti 'mortii' si imi dadea flood din CMD
    Last edited by Morgan; 24-04-20 at 12:14. Reason: Murea

  20. Likes JuveT., KillerElite liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •