» Nick : LeoGamer707
» Propunerea : cum ca eu am fost un jucator OG de Roblox si de unele jocuri de acolo , probabil cum stiu unii jucatori de roblox jocul " Booga Booga " , un joc frumos , am zis sa iau ideea de acolo cu " Tribe / Grupuri " si sa o facem aici ... De exemplu : Eu vreau sa fac un tribe / grup cu numele TheGods ( Fara font ca ar fi greu , dar culoarea poate sa ramana ca la clan settings ) creez grupul pentru 70k $ si apoi fac o baza a grupului , acum sa nu va ganditi ca e Clan versiunea 2 , eu ma gandeam sa dam remove la clan uri si sa baga Tribe / Grupuri le astea si sa ne facem cateva categorii , cu reguli cereri co leader etc . nu ma pricep la rank uri de astea dar sa facem un regulament de catre Leader pentru Tribe / Grup ul sau...
» Cu ce crezi ca ar ajuta serverul/playeri : ar fi mai interesant sincer , cu ce ar ajuta apai sa stie ce reguli are , o descriere frumoasa la clan si acol vad grupul de discord al tribe / grup ului si categoria tribe / grup ului , sa fie mai usor sa citeasca ei decat sa scriem de zeci de mi de ori in chat aceeasi regula ... plus ca ar fi multe reguli intr un clan
» Alte Comentarii: Daca va place ideea mea da ti , daca nu si aia e