Salutare dragutilor , cu acest topic vreau doar sa va rog (din nou) sa verificati si voi daca forumul functioneaza corect, daca toate functiile si sistemele de pe el functioneaza corect ex. sistem like, reputatie, tag etc. (imposibil sa fie probleme) si sa verificati daca paginile se incarca repede, chiar instant, daca ele sunt securizate (lacatul de sus) si daca se incarca totul cum trebuie.

Verificati si sistemul de mail daca primiti confirmari pe mail, daca primiti cererea de resetare parola etc.

Daca merg html-urile externe, gen preturi/vip/regulament si ce mai era, verificati cam tot ce foloseati voi pana acum si unde depistati probleme (dar cum am zis nu este cazul sa fie probleme) atunci raportati cat mai rapid ca sa putem rezolva !

Lasati aici un raspuns la ce am zis mai sus si lasati si un raspuns la : ce parere aveti de webhostul acesta? Se misca totul la CLICK, merge totul instant si bine?, l-am schimbat din nou deoarece unde am fost acum mai mult am vrut doar sa testam cum merge o luna (dupa cum stiti dupa acel incident micut) dar dupa cum ati observat la cateva click-uri pica 5-10 minute, se incarca greu pe profile, incarca greu poze deci in concluzie nu a fost bine.
Acum din nou suntem la o firma profesionista in domeniul de webhosting cum eram si inainte sa testam luna asta de webhost deci nu ar trebui sa existe deloc probleme de incarcare,delay, etc. dar astept si parerile voastre!

Ps.: din ce am testat eu totul functioneaza perfect, totul se incarca la CLICK si mailurile nu au intarziere deloc, intra instant cand se face request la ele ex. resetare parola/cont nou/cerere de pretenie/etc., sa speram ca nu o sa mai fie probleme ca acel mic incident care a determinat webhostul vechi(nu asta care a fost acum, cel de inainte) sa ne inchida serviciul si asa sa ne forteze sa cumparam unul nou(adica asta de l-am testat o luna si nu a mers bine) si ca cu cei actuali (de ruleaza in momentul actual forum-ul) nu o sa fie probleme si ca o sa colaboram fara probleme multi ani ca si cu alte firme!