Dupa cum stiti pe 27 am postat in topicul cu eventul ca am facut deja poza finala, dupa cum am scris in acel topic pe 27/04/2020 se inchide concursul si deoarece acesta a fost mai mult un EVENT o sa respectam cu strictete DATA inchiderii concursului. La celelalte concursuri inca nu am dat T/C deoarece stiam ca nu o sa pot sa anunt castigatorii zilele astea din cauza unui examen (pe care desigur ca l-am luat si de acum urmeaza doar LICENTA deci practic lorducu a terminat facultatea si de acum ii puteti spune INGINERUL THELORD TIE TATAAAAAA) si asa ati avut mai mult timp sa va inscrieti .

Sa nu o lungim mai mult, mai jos o sa postez poza finala cu castigatorii final si fiecare ce a castigat.

Poza cu castigatorii FINALI:



Locul 1: sorinutul - STEAM_1:0:546214237 si a castigat +2 si VIP+SOUND doua luni - premiul a fost acordat
Locul 2: Kakashi - STEAM_1:0:517537192 si a castigat +2 si VIP+SOUND o luna - premiul a fost acordat
Locul 3: Madara Uchicha - STEAM_1:1:183809206 si a castigat +1 si VIP+SOUND o luna - premiul a fost acordat

Cei care au grad maxim si au castigat +2 au primit +1 luna VIP si cei care aveau +1 si grad maxim au primit +2 saptamani VIP!


Probabil urmatorul EVENT de genul o sa fie gandit alt fel ca sa nu mai existe abuz/fk si sa se poata juca toti linistiti pe server!!
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor !!!!
Ma bucur ca in perioada asta au fost asa multi pe server si ca a fost ca pe vremuri, adica mai mereu peste 30 de jucatori, va iubix muuuuuuuuuuuuulttttttttt !
Va iubix si va pupix