Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Admini Toxici

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Admini Toxici

    Sans General.VIP
    Buna ! Deci dupa cum scrie in Titlu " Admini Toxici " vreau sa vorbim despre ei ...
    Deci ... ca sa va fac sa intelegeti la ce ma refer cu "Admini Toxici " ei bine sunt acei admini in care NU or citit Regulamentul , fac pe Smecheri la general cumparat / comisar cumparat si fac ei regula / reguli noi sau inventeaza povesti numa ca sa scape de cineva sau de probleme ( Reclamatii etc. ) ..
    As propune ca Lord ul nostu Gabe- *oof* TheLord sa bage o regula noua cu " Toxicitatea ( Ez gg u noob etc. ) se poate pedepsi cu gag / mute / silence / ban / banip 30 min ... ( fara kick ) ... pentru ca in zilele astea Mi am adus aminte cand am jucat pentru prima oara pe ggshit ( nu am fost pasionat de el deloc ) si erau ogramada de toxici acolo ... nu vreau ca JBGO sa devina Toxic lafel ca ggshit , in zilele astea poti observa usor cum face un Toxic ( Tryhard , Troll , Jigniri etc. ) ... Is ogramada de Toxici pe JBGO si din cand in cand scapam din ei pentru ca se lasa de server ca nu e "bun"
    ( Chiar daca ma incadrez in categoria de Toxici ei bine sunt uneori pentru ca oricine se mai enerveaza dar nici chiar asa...
    Daca nu vreti sa se bage regula in regulament chiar si pentru playeri atunci macar la cerere Politist / up ... Toxicitatea Adminului sub gradul de SWAT se pedepseste normal ( - , Remove , Av )

    Daca sunteti de Acord sa fie , daca nu si ayae ...

    Do not kill my Brother Papyrus ...
    Discord : xXPhoenix707#4834

  2. #2

    User Info Menu

    wtf? daca nu esti in stare sa ii ignori. Mie sincer nu imi pasa ca am mai vazut unii care imi ziceau ez sau cv dar ma doare fix in pla de ce zic aia deciii

  3. #3

    User Info Menu

    degeaba. majoritatea romanilor sunt toxici, chiar daca spun ca nu sunt.. + ca pe server, cel mai mare procentaj de playeri la categoria varsta sunt vreo 80% sub varsta de 13-14 ani, la aia n-ai ce sa le faci.
    ia-te dupa regulile actuale si taci.

  4. #4

    User Info Menu


    Te numeri printre ei, si daca nu iti convine atunci pleaca de pe sv cand vezi pe cineva toxic

  5. #5

    User Info Menu

    Esti cel mai prost copile,tu zici sa scapam de astia toxici cu gag cu mute etc, dar tu ca admin +10 ne faci pe toata lumea inutila si tu https://imgur.com/a/jawaT5Q .Macar pune motiv corect

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Slinky View Post
    Esti cel mai prost copile,tu zici sa scapam de astia toxici cu gag cu mute etc, dar tu ca admin +10 ne faci pe toata lumea inutila si tu https://imgur.com/a/jawaT5Q .Macar pune motiv corect

    Am fost pe server ... o zis ca isi baga pula in noi si o zis ca e de cacat sv

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Slinky View Post
    Esti cel mai prost copile,tu zici sa scapam de astia toxici cu gag cu mute etc, dar tu ca admin +10 ne faci pe toata lumea inutila si tu https://imgur.com/a/jawaT5Q .Macar pune motiv corect
    ce font e ala ba

  8. #8

    User Info Menu

    da contra 10 caractere

  9. #9

    User Info Menu

    Ignorai

  10. #10

    User Info Menu

    Toxicitatea e vazuta in multe cai, eu o vad altfel, tu o vezi altfel. + ca pentru jigniri dai gag, daca te deranjeaza ce ti zice, ii zici frumos sa inceteze, daca nu... rezolvi situatia f usor, cu un gag/ kick in functie de situatie. Cand spui sa scapam de toxicitate e ca si cum ai spune sa scapam de copiii de pe svr, ceea ce ar duce doar la 10 playeri maxim... + ca zici de regulament, nici tu nu il stii, ala de la cerere schimbare nick nici nu l ai citit.. Plus ca acum cand m am "reapucat" dupa o pauza micuta ma uitam ca prostu la regulament, l am citit de peste 5 ori si tot nu gaseam regulile de care ziceati voi "scrie in regulament"... Pana la urma dupa ce m am luat in gura cu cativa mi ati venit cu motivu ca "asa fac toti". Deci chiar nu stiu daca cineva de pe comunitate e demn sa vorbeasca despre subiectul acesta ca fiecare suntem toxici in felul nostru overall contra.

  11. Thanks Kilgh thanked for this post
    Likes TheLord liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •