Împreună cu @TheLord si cu administrația AlphaCs.Ro am decis sa mai organizam un concurs de 1v1 mai special
Concursul va consta in meciuri de 1v1 in mod competitiv (primul la 16 win) pe mape de 1v1
Concursul va avea loc la minim 12 persoane înscrise





1. Folosirea oricărui cod/program ajutător este strict interzisa, pe lângă descalificare cine este prins cu programe ajutatoare/cod nu are voie sa se înscrie la următorul concurs de 1v1
2. Vor fi 3 castigatori. Locul 1 si 2 decisi in finala , iar locul 3 printr-un meci intre cei 2 pierzători sau daca raman 3 finaliști se va decide prin meciuri unul cu celalalt (1 cu 2 1 cu 3 si 2 cu 3) fiecare jucând 3 meciuri
4. Daca in decurs de 7 zile se inscriu minim 12 jucatori , ii dam drumul.
5.Fiecare participant va fi obligat sa înregistreze printr-un demo meciul din pov sau, in caz de acuzații dovada trebuie prezentata sau altfel va fi o descalificare automata.
6.Eu sau alta persoana din staff desemnata de mine vom fi arbitri in meci (vom sta spec si demo)
7.Data meciurilor se va decide printr - un acord între arbitru si cei 2 participanți
8.Toata lumea inclusiv administratorii au voie sa participe.
9.Dovada Victoriei se va face printr - un Screenshot al arbitrului postat cand se for anunța câștigătorii si grupele



Model Înscriere :
Nick CS:GO:
Link profil Steam:
Rank CS:GO:
Esti de acord cu Regulamentul?:
In ce interval orar poti juca?:


Premii :

*Locul 1: Premium 2 luni pe Forum + Vip la alegere pe unul dintre serverele de JBGO/SURF/ARENA/GO timp de 2 luni + 'Two Times' McCoy | USAF TACP skin CSGO + 1500 puncte SHOP.
*Locul 2: Premium 1 luna pe Forum + Vip la alegere pe unul dintre serverele de JBGO/SURF/ARENA/GO timp de 1 luna + Maximus | Sabre + 1000 puncte SHOP.
*Locul 3: Premium 1 luna pe Forum + 1500 puncte SHOP SAU Vip la alegere pe unul dintre serverele de JBGO/SURF/ARENA/GO timp de 1 luna + 1500 puncte SHOP.

Edit:
?RyN?: Mai ofer eu pentru locul 1, 2 skinuri pentru agenti, unul pentru T si celalalt pentru CT ! Nu sunt cine stie ce, dar am zis sa pun din ce maruntis mai aveam eu pe steam
https://prnt.sc/sbct54