Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamație [tng] cif

    Nickname:Vulpița
    Adminul reclamat: [TNG] CiF
    Motiv: m a blocat neo baza si i a dat ban 2 minute ca îmi este prieten
    Regula incalcata: ban
    Dovezi: https://ibb.co/mRJydTr
    Data:07.05.2020

  2. #2

    User Info Menu

    Mda,recunosc ca am făcut diferențe da totuși dacă e sa vorbim de abuz never ma rupe o sa revin cu poze

  3. #3

    User Info Menu

    nu este singurul moment a lui cif, ia dat ban permanent si lui Monster si foloseste limbaj vulgar in contra playerilor ex Marsh Valea, Si ca sa nu va mai retin, Cif nu a citit regulament-ul nu stie cat timp se da ban pe ex sabotaj, si reclama.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Never Mind. View Post
    nu este singurul moment a lui cif, ia dat ban permanent si lui Monster si foloseste limbaj vulgar in contra playerilor ex Marsh Valea, Si ca sa nu va mai retin, Cif nu a citit regulament-ul nu stie cat timp se da ban pe ex sabotaj, si reclama.
    20 min și nu țin minte sa fi dat vreun ban permanent
    ȘI PE LÂNGĂ ASTA AM FOLOSIT ACEL LIMBAJ PTR CA M-AM SATURAT SA ÎMI CEARA LUMEA HELP ȘI EU SA NU AM ACCES ȘI APOI SA MA ÎNJURE! !!

  5. #5

    User Info Menu

    reclama cu bind aiurea de la cs este?

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Never Mind. View Post
    nu este singurul moment a lui cif, ia dat ban permanent si lui Monster si foloseste limbaj vulgar in contra playerilor ex Marsh Valea, Si ca sa nu va mai retin, Cif nu a citit regulament-ul nu stie cat timp se da ban pe ex sabotaj, si reclama.
    Mi se pare aiurea sa nu stii ca nu se da pro la reclamatii. I-am dat 2 minute si mi faci reclamatie ca nu i-am dat 20? Vulpita recunoaste in reclamatie ca a fost baza sabotata, acum ca n-am dat cat trebuie am gresit, daca dadeam 20 iar nu era bine ca sunt prieteni..In plus nu avem playeri sa i banam asa mereu.
    2 minute sa nu mai saboteze, eu zic ca a inteles mesajul
    Last edited by [TNG]^-CiF-^; 08-05-20 at 08:51.

  7. #7

    User Info Menu

    Okayh

    Quote Originally Posted by [TNG]^-CiF-^ View Post
    Mda,recunosc ca am făcut diferențe da totuși dacă e sa vorbim de abuz never ma rupe o sa revin cu poze
    pozele de care vb https://ibb.co/jD0tDd2
    https://ibb.co/fd6qMB8
    Last edited by [TNG]^-CiF-^; 07-05-20 at 15:19.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by [TNG]^-CiF-^ View Post
    Mai aveam da nu le-am găsit era una în care i-a schimbat numele unui player în sug da inf

  9. #9

    User Info Menu

    Alea sunt niste poza facute cand am dat help iar aia cu sug este falsa iam pus numele alt nick si iam dat kick.

  10. #10

    User Info Menu

    nici tu nici eu nu avem dovada cu nick-ul da inf si nu sunt toate cand dai help tu mereu cand esti ct iti dai noclip aiurea

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •