Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie AcidBurn

    Username-ul tau: -ExPeCt-
    Gradul tau pe forum: server admin
    Numele Moderatorului: AcidBurn
    Nemultumirea: remove aneu la co-mod ca e pe ciclu cred
    Dovada (link de la postul respectiv): https://alphacs.ro/showthread.php?29...499#post577499

  2. #2

    User Info Menu

    =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
    bine boss cum zici tu
    astept un administrator sa vina cu un raspuns.
    apropo, vezi cui ii zici tu ca e pe ciclu

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AcidBurn View Post
    =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
    bine boss cum zici tu
    astept un administrator sa vina cu un raspuns.
    apropo, vezi cui ii zici tu ca e pe ciclu
    Nu am avut ban 2 saptamani nabule pentru ce am facut? + ca am luat gradu acum o saptamana si nu a spun nimeni absolut nimic si te trezesti tu mare administrator sa dai remove esti bravo

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -ExPeCt- View Post
    Nu am avut ban 2 saptamani nabule pentru ce am facut? + ca am luat gradu acum o saptamana si nu a spun nimeni absolut nimic si te trezesti tu mare administrator sa dai remove esti bravo
    in primul rand sa iti zic pe fata, ai avut ban 2 saptamani, dar ti l-a scos lord mai repede decat trebuia, nu am zis nimic legat de chestia asta. Vedem daca am actionat corect sau nu in privinta gradului tau.

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AcidBurn View Post
    in primul rand sa iti zic pe fata, ai avut ban 2 saptamani, dar ti l-a scos lord mai repede decat trebuia, nu am zis nimic legat de chestia asta. Vedem daca am actionat corect sau nu in privinta gradului tau.
    Am avut ban mai mult de 2 saptamani ca sa trezit unu si a zis ca am facut alte conturi sa intru pe forum cea ce este fals. Si deaia mi a dat unban lord mai repede.

  6. #6

    User Info Menu

    nu a stiut ca ai refacut cererile,vei fii rebagat la categorie si ti se va acorda co moderator insa mai usor cu astea cu ciclu si alte remarci ca practic provoci cearta sau discutii care duc la cearta




  7. Thanks #ExPeeCt thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •