Configuratie: (Componentele calculatorului vostru): ryzen 5 2400 g, 8 gb ram ddr 4, hdd 1 tb, ssd 120 gb, gtx 1050 ti
Durata de timp de cand intampinati problema: (In ce moment a aparut respectiva problema): am avut acum 2 zile placa video gtx 1050 ti in pc, totul perfect, si a avut un vecin de la mine un rx 570, am vrut sa o cumpar, dar mai intai am testat o si am observat ca nu imi apare placa video nici in task manager, nici in dxdiag, si la device manager imi aparea cu semnul "!" , bun, am zis ca poate o fii stricata, dar nu avea cum sa fie stricata din cauza ca mergea, aveam imagine primea curent, tot, si nu mi se intalau driverele.. bun.. am bagat placa mea inapoi.. acum nici placa mea nu imi mai arata nici in dxdiag nici in task manager nicaieri.. dar eu am imagine si etc.. si acum nu imi mai apare… am stat 3 4 ore sa ma chinui sa rezolv si degeaba.. va rog eu ajuta ti ma ca nsh ce sa mai fac
Problema: (Descrie in cateva cuvinte problema) am zis mai sus
Simptome: (Consecinte alte problemei) pai am zis mai sus
Incercari pentru rezolvare: (Ceea ce ati incercat insa nu ati reusit sa solutionati) : pai m am uitat in bios, am zis ca poate e cv sa bifez, dar nu a fost nimic.. am incercat toate driverele posibile etc.. dar nu a vrut sa le instaleze.. si pe gtx 1050 ti am bagat win nou, ca poate na trb sa isi faca iar update si nsh ce.. dar nici acu nu imi apare.. dau ss la orice imi cereti