Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
  1. #11

    User Info Menu

    Tu cati ani ai ma de ma faci copil prost? Ai grija, atat iti spun. T3m fa l pe acest bajat mare fericit sa ma lase drq ca ma dispera sa stea mereu afk si daca spun dar un cuvant, direct thetime si reclamatie dupa.
    Na sa fii fericit.

  2. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Madara Uchiha View Post
    Tu cati ani ai ma de ma faci copil prost? Ai grija, atat iti spun. T3m fa l pe acest bajat mare fericit sa ma lase drq ca ma dispera sa stea mereu afk si daca spun dar un cuvant, direct thetime si reclamatie dupa.
    Na sa fii fericit.
    Atata timp cand stai in banca ta nu ai nimic de pierdut , si nu mai plange atat ca ma intristezi si pe mine.

  3. #13

    User Info Menu

    Hai ca ma plang daca e, mai taci ca degeaba imi spui sa stau in banca mea ca nu poti sa imi faci nmk doar sa faci reclamatie.

  4. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Madara Uchiha View Post
    Hai ca ma plang daca e, mai taci ca degeaba imi spui sa stau in banca mea ca nu poti sa imi faci nmk doar sa faci reclamatie.
    Pacat ... ce sa zic , daca stai sa gandesti cu reclamatiile astea ajungi sa ramai player normal , daca nu te potolesti , si in cazul lu datz si-a dat seama ca suntem prieteni si de aia a retras reclamatia , dar tu ... nici un pic nu te.ai gandit ca suntem prieteni si direct reclamatie mi-ai facut . Asa imi trebuie cand imi fac prieteni care deabea au evadat din gradinita si nu fac diferenta dintre prieten si dusman .

  5. #15

    User Info Menu

    Retrag reclamatia pentru ca nu sunt genul , dar am vrut sa iti arat ca daca ma pun te fac si de remove, indiferent ca stau 24/24 , si vedeti de treaba ta data viitoare si lasa-i pe oameni sa se distreze in modu lor .

  6. #16

    User Info Menu

    :se pare ca da si mute perma pt ca a intrat pe sv si a vorbit un pic
    Tu injurai cu ala atunci, termina cu prostia ca ti-am explicat ca nu se face asa ceva pe server. Sa numai vad ca aduci vorba de aia.

    Avertisment pentru limbaj. Am zis in N reclamatii ca sa nu veniti cu alte explicatii legate de prescurtari.

  7. Thanks xTnc thanked for this post
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •