Salutare dragutilor , al 2-lea concurs de ZIUA SERVER-ULUI o sa fie cel cu "ALEGE PRIZONIERUL NOROCOS" asemanator cu cel de "alege cadoul". Deoarece este ziua server-ului am decis ca de data asta sa fie o editie mai "speciala" si sa fac o poza direct cu jucatorii de pe server pentru acest concurs ca sa se ilustreze cat mai mult tematica de JailBreak ! Sa nu o lungim mai mult mai jos o sa aveti toate informatiile despre acest concurs!


Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa scrieti NUMARUL PRIZONIERULUI ALES! Ex. alegere: 23

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre numerele 1-25 ! (ex. 23 nu 29 sau 42194 sau etc., in caz contrar riscati sa fiti descalificati)
2. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
3. Aveti voie sa alegeti si prizonierii deja alesi ! (daca cineva a ales de ex. 23 si voi aveti voie sa alegeti23)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita , in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toti prizonierii sunt castigatori , unii pot sa nu contina nimic , altii sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! La multi ani JB.ALPHACS.RO !!! 9 ani frumosi de activitate!

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Prizonier ales ( ex. 23):
Am citit informatiile:

Ex.:

Nick CS: TheLord
Prizonier ales ( ex. 23): 23
Am citit informatiile: Da

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide pe data de 13/06/2020 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Ma pastrez pentru topicul de aniversare sa scriu un text frumos si nu mai umplu topicurile de la concursuri cu asta, momentan nu prea am inspiratie pentru topicul aniversar, am atatea amintiri,atatea chestii de spus si am nevoie de putin timp ca sa formulez si sa gandesc ceva frumos ca in fiecare an si desigur ca sa cititi cu placere acel topic, mai urmeaza oricum sa facem video+topic aniversar deci fiti pe faza !
Inafara de astea o sa mai organizam cateva concursuri la care puteti castiga premii frumoase!


Deja am ajuns la aniversarea a 9 ani de JB.ALPHACS.RO, am ajuns sa implinim 9 ani de activitate, 9 ani care daca ma gandesc acum au trecut foarte rapid, pe vremuri probabil nu parea ca trece rapid dar de cativa ani parca trece timpul fara sa observam si ajungem la aniversarea server-ului din nou si abea atunci ne dam seama ca "a mai trecut un an".
Dintr-un vis de a avea un server de JailBreak am ajuns sa avem cel mai POPULAT server de JailBreak din ROMANIA in unele momente chiar din LUME, sa avem cea mai frumoasa comunitate de gaming, cea mai frumoasa si unita comunitate de jucatori si desigur am ajuns sa sarbatorim a 9-a aniversare a acestui server!
Dovada ca visele devin realitate daca luptati si faceti ceva din placere o aveti chiar in fata voastra, chiar server-ul pe care alegeti sa jucati zilnic, alegeti sa jucati pe el deja de 9-a ani, JB.ALPHACS.RO!
Cum am zis aici nu o lungesc mult deci vreau sa va mai urez multa bafta la acest concurs si fie ca cei mai NOROCOSI jucatori sa castige!

LA MULTI ANI JB.ALPHACS.RO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va multumim ca ne sustineti si alegeti de 9 ani server-ul nostru !!!!!!!!!!!
Va pupix si va iubix dragutilor !