Salutare dragutilor , al 3-lea concurs de ZIUA SERVER-ULUI o sa fie cel cu "ALEGE TRASEUL NOROCOS". Deoarece este ziua server-ului am decis ca de data asta sa fie o editie mai "speciala" si sa fac o poza direct cu jucatorii de pe server pentru acest concurs ca sa se ilustreze cat mai mult tematica de JailBreak ! Sa nu o lungim mai mult mai jos o sa aveti toate informatiile despre acest concurs!


Ce aveti de facut?
Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa scrieti ce TRASEU alegeti sa parcurgeti din poza de mai jos ca sa ajungeti la SIMON , traseul trebuie parcurs de JOS in SUS ! ( poza: https://i.imgur.com/CT3onkk.png ). Ex. traseu: 1-2-1-2-1-a (puteti sa va opriti la orice nivel doriti)
Cititi sectiunea Regulament & Informatii pentru toate detaliile despre acest concurs!



Regulament & Informatii:

1. Pe fiecare rand un prizonier contine un premiu si un prizonier nu contine NIMIC !(ex. 1 contine vip si 2 nu contine nimic) La urmatorul rand tot asa un prizonier contine un premiu si unul nu. Foarte important este sa nimeriti prizonierul care contine un premiu deoarece daca alegeti gresit , adica prizonierul care nu contine NIMIC atunci pierdeti tot!
2. Puteti sa alegeti pana la ce prizonier vreti sa parcurgeti traseul , de exemplu daca vreti sa alegeti doar din primul rand prizonierul 1 atunci la modelul de inscriere completati doar cu 1. Daca vreti sa riscati sa mai urcati un etaj atunci puteti posta 1-2, daca vreti sa urcati inca un etaj 1-2-1 (sau cum vreti voi combinatia).
IMPORTANT! Daca nimeriti prizonierul de la randul 1 si nu nimeriti prizonierul corect de la randul 2 atunci NU CASTIGATI NIMIC. Tot asa daca nimeriti prizonierul de la randul 1 , 2 si la 3 gresiti NU CASTIGATI NIMIC!
Daca nimeriti prizonierul de la randul 1 si 2 si decideti sa va opriti castigati ambele premii din acei prizonieri, tot asa daca nimeriti prizonierii de pe randurile 1,2 si 3 castigati continutul de la toate cele trei!
3. Randul 4 , adica PRIZONIERII CU FREEDAY, este un rand de CHECK POINT, adica daca nimeriti prizonierul cu freeday corect inafara faptului ca o sa castigati premiile de la randurile 1,2,3 si 4 daca gresiti la randurile 5 sau 6 atunci ajungeti inapoi la CHECK POINT si castigati premiile de la etajele 1,2,3 si 4. Desigur daca dupa CHECK POINT vreti sa riscati doar inca un rand adica RANDUL 5 si va opriti si nimeriti corect randul 5 atunci primiti castigurile de la randurile 1,2,3,4 si 5.
4. Randul 6 este un rand BONUS care va ofera 3 posibilitati de alegere(a-b-c). Desigur dintre astea 3 doar unul singur este corect! Daca nimeriti prizonierul corect o sa va duca la SIMON adica PREMIUL CEL MARE.
5. Daca parcurgeti corect tot traseul , exemplu traseul corect este 1-2-1-2-1-a atunci o sa castigati toate premiile de pe traseu. Asta inseamna ca o sa castigati premiile de pe randurile 1,2,3,4,5 si premiul cel mare!
6. Oricine poate sa participe la acest concurs indiferent de ACCESE/GRAD!
7. PUTETI SA ALEGETI un traseu deja ales de alt participant!(de ex. daca cineva deja a ales 1-2-1-2-1-a si voi puteti sa alegeti 1-2-1-2-1-a)
8. Va puteti opri la orice nivel doriti voi , fiecare parcurge traseul si isi asuma riscul de a nu castiga nimic!
9. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
10. Traseul final deja este stabilit de mine ! La finalul concursului o sa postez poza cu traseul castigator si o sa primiti premiile din prizonieri!
11. Va doresc multa bafta la acest concurs !!! La multi ani JB.ALPHACS.RO !!! 9 ani frumosi de activitate!

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi , ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.):
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac:

Ex.:

Nick CS: TheLord
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi , ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.): 1-2-1-2-1-a
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: DA

Ca sa intelegeti mai bine va postez poza cu traseul ales de mine in modelul de inscriere completat mai sus adica 1-2-1-2-1-a ! POZA: https://i.imgur.com/CT3onkk.png

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa fie totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide pe data de 13/06/2020 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Ma pastrez pentru topicul de aniversare sa scriu un text frumos si nu mai umplu topicurile de la concursuri cu asta, momentan nu prea am inspiratie pentru topicul aniversar, am atatea amintiri,atatea chestii de spus si am nevoie de putin timp ca sa formulez si sa gandesc ceva frumos ca in fiecare an si desigur ca sa cititi cu placere acel topic, mai urmeaza oricum sa facem video+topic aniversar deci fiti pe faza !
Inafara de astea o sa mai organizam cateva concursuri la care puteti castiga premii frumoase!


Deja am ajuns la aniversarea a 9 ani de JB.ALPHACS.RO, am ajuns sa implinim 9 ani de activitate, 9 ani care daca ma gandesc acum au trecut foarte rapid, pe vremuri probabil nu parea ca trece rapid dar de cativa ani parca trece timpul fara sa observam si ajungem la aniversarea server-ului din nou si abea atunci ne dam seama ca "a mai trecut un an".
Dintr-un vis de a avea un server de JailBreak am ajuns sa avem cel mai POPULAT server de JailBreak din ROMANIA in unele momente chiar din LUME, sa avem cea mai frumoasa comunitate de gaming, cea mai frumoasa si unita comunitate de jucatori si desigur am ajuns sa sarbatorim a 9-a aniversare a acestui server!
Dovada ca visele devin realitate daca luptati si faceti ceva din placere o aveti chiar in fata voastra, chiar server-ul pe care alegeti sa jucati zilnic, alegeti sa jucati pe el deja de 9-a ani, JB.ALPHACS.RO!
Cum am zis aici nu o lungesc mult deci vreau sa va mai urez bafta multa la acest concurs si fie ca cei mai NOROCOSI jucatori sa castige!

LA MULTI ANI JB.ALPHACS.RO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va multumim ca ne sustineti si alegeti de 9 ani server-ul nostru !!!!!!!!!!!
Va pupix si va iubix dragutilor !